Sokak müzisyeniyle düet yaptı

Ünlü şarkıcı Deniz Seki, konser vermek için geldiği ülkemizde Girne’de sokak müzisyeni olarak tanınan Mehmet Acar ile düet yaptı.

Güdük Necmi’yi kaybettik

İstanbul Ataşehir’de özel bir hastanede tedavi gören ünlü sinema sanatçısı Halit Akçatepe 79 yaşında hayatını kaybetti.

Nusret yine şov yaptı!

Eti döve döve İtalyanların ünlü yemeği carpaccio yapan Nusret, izleyenlere muhteşem bir şov yaptı.

Amanda Cerny de Nusret dedi

Cesur pozlarıyla ünlenen internet fenomeni Amanda Cerny, çektiği video ile Türk takipçilerinin de gönüllerini bir kez daha kazanmış oldu.

Tasarımları beğenildi

Ülkemizde geçtiğimiz yıl düzenlenen Hasat Güzellik Yarışması’nda kraliçe seçilen Zülal Beşerler, geçtiğimiz gün düzenlenen saç tasarımı defilesinde adından söz ettirdi.

Ünlü oyuncu hayatını kaybetti

Ünlü komedyen Atilla Arcan, kalp krizi sonucu ameliyata alındığı Kartal Koşuyolu Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Jennifer Lawrence’dan tuvalet videosu

Açlık Oyunları filminin yıldızı Jennifer Lawrence, tuvalete gittikten sonra ellerini yıkamadığı ile ilgili söylentilere komik bir video ile cevap verdi.

2 milyon dolarlık fantezi

Victoria’s Secret, meraklılarının heyecanla beklediği fantezi sutyenini de gün ışığına çıkardı. 2015 model sutyeni Lily Aldridge tanıttı.

Twerk dansıyla yürek hoplattı

Playboy’un ünlü modellerinden Mandy Kay, sosyal paylaşım sitesi üzerinden paylaştığı twerk dansıyla yine milyonların dikkatini üzerine çekmeyi başardı.