Garmiani herkesi büyüleyecek!

Büyük festivallerin ve eğlence kulüplerinin vazgeçilmez ismi Garmiani, bu akşam Cage Wonderland sahnesinde sevenleri ile buluşacak.

Girne’de ‘Hadise’ çıktı

Girne Belediyesi’nin düzenlediği 9. Girne Kültür Sanat Günleri, Türkiye’nin sevilen  sanatçılarından Hadise’nin verdiği konserle devam etti.

Deniz keyfine enerji kattılar

Alsancak bölgesinin popüler plajlık tesisi Escape’te DJ Soydan Korkmaz eşliğinde gerçekleşen sahil keyfinde enerji hayli yükseldi.

Best Model için geri sayım başladı

“Best Model Of North Cyprus 2019” güzellik yarışması yarı finali 22 Ağustos’ta, finali ise 29 Ağustos’ta Girne’de Büyük Anadolu Hotel’de yapılacak.

Garmiani Cage için geliyor

Dünya elektronik müzik piyasasının tanınmış ismi Garmiani, cuma gecesi Cage Club’taki programı için adamıza geliyor.

Coco Bongo’da plaj partileri yeniden!

Coco Bongo Island’ın efsaneleşen “Beach Party” serisi “Sunday Funday” adı altında 14 Temmuz Pazar gününden itibaren mekanın yeni atmosferinde tekrar hayat buluyor.

Cesur Seda mest etti…

Türkiye’nin ünlü sanatçısı Seda Sayan’ın önceki akşam sahne aldığı Savoy Hotel’in havuz başında sahne aldı.

Mağusa’da muhteşem final

23. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat ve Turizm Festivali Türkiye’nin ünlü rock müzik grubu Athena konseri ile sona erdi.

Kapanış Athena’dan

Uluslararası Mağusa Kültür Sanat ve Turizm Festivali bu akşam Athena konseri ile sona eriyor.

Yine Ümmet, yine izdiham

Dünyanın en büyük festivallerin değişilmez ismi Ümmet Özcan, hafta sonu Cage Wonderland’a akın eden binlerce kisiye unutulmaz bir aksam yaşattı.

Groove Express nostalji yaşattı!

Açıldığı günden itibaren konukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Cage Club Wonderland, cumartesi akşamı bambaşka bir çehreye büründü.

Mara Monte’den Cage’e yolculuk

Açıldığı günden itibaren konukların yoğun ilgisi ile karşılaşan Cage Club Wonderland, bu akşam (22 Haziran Cumartesi) bam başka bir çehreye bürünecek.

Elektronik müzik ziyafeti sunacak

Uzun süre müzik listelerinin zirvesinde kalan, milyonlarca kişi tarafından dinlenen Deeperise, bu akşam Odyssey Club’ta kabin başında olacak.

Mesto ile maraton başlıyor

DJ’i Martin Garrix ile 2016 yılında yaptığı “Bouncybob” şarkısı ile tanınan genç yetenek Mesto, çıkacağı Avrupa Yaz Turnesi kapsamında bu akşam Cage Club sahnesinde olacak.

Eller Göçmenköy’e uzanacak

“Bir El Uzat” ekibi Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı yararına yarın gece ikinci kez yardım konseri düzenleniyor.