Rita Ora, Bodrum’dan paylaştı

Hollywood ünlülerinin de tercihi olan Bodrum’da yaptığı tatilden fotoğraflarını Instagram hesabından hayranlarıyla paylaşan Rita Ora hayranlık uyandırdı.

Gizem Karaca evlendi

Sinema ve dizi oyuncusu, model Gizem Karaca, Bodrum’un tanınmış turizmcilerinden Kemal Ekmekçi ile evlendi.

Yeni sezona hazırlık

Türkiye’nin ünlü mankeni Çağla Şıkel, Bodrum tatilinin ardından soluğu İstanbul’da aldı.

Hande, açık havaya hazırlanıyor

Hande Yener, şu sıralar Bodrum’da kendi mekânında yer alırken diğer yandan ise vereceği konserler için yoğun bir şekilde çalışıyor.

Kıbrıs’tan sonra Bodrum’u salladı

Türkiye’nin en uzun bacaklı mankeni aynı zamanda adamızda H&V Ajans’la çalışan Tuğçe Aral’ı Bodrum’da gören magazinciler peşini bırakmayıp, röportaj yaptılar

Ünlü isimlere gönderme yaptı

Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesaplarına sahte takipçi satın alan ünlü isimlere gönderme yaparak, “Benim takipçilerimin eli ayağı var, onların ki yumurta dolu.” dedi.

Zor anlar yaşadı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde sahneye çıkan ünlü şarkıcı, şarkı söylerken frikik vermemek için zor anlar yaşadı. Seçkin, elbisesinin azizliğine uğradı.

Ayşen Batıgün Bodrum’da stres attı

Son olarak TRT1 ekranlarında yayınlanan ‘Zeyrek ile Çeyrek’ adlı dizi ile sevenleriyle buluşan güzel oyuncu Ayşen Batıgün sezon yorgunluğunu Bodrum’da attı.

Bodrum’da tatil yapıyor

Modasever ve stilist adayı Cemre Berkalp, üniversitenin tatile girmesi sonrası soluğu bodrum’da aldı.

Konser öncesi röportaj verdi

Taverna müziğin ünlü sanatçısı Fedon, bu akşam Cratos Premium Hotel’de vereceği konser öncesi Türkiye basınına röportaj verdi.