Volkan Konak rüzgarı esti

Özgün müziğin güçlü seslerinde Volkan Konak, yılbaşı gecesi sahne aldığı Lefkoşa Golden Tulip Otel’de sevenlerini coşturdu.

Lefkoşa içinde coşkulu açılış

Barricade Lounge & Bar, sezon açılışını yıl boyunca sahnesinde ağırlayacağı ülkemiz grupları “Acustic 4”, “Rast” ve sevilen sanatçılarımızdan Ahmet Evan’ın coşku dolu performanslarıyla yaptı.

Gizem Akbil’den albüm lansmanı

Gizem Akbil, geçtiğimiz günlerde açıkladığı ilk solo albümü “Zamanı Geldi”yi 24 ekim salı gecesi Lefkoşa’da bulunan MekHan Cafe’de tanıtacak.

Lefkoşa’da konser

Lefkoşa Belediye Orkestrası 2017-2018 sezonuna “Frank Sinatra Şarkıları Konseri” ile başlıyor.

Çıkmaz Sokak Partileri başlıyor

Lefkoşa’nın alternatif eğlencesi ‘Çıkmaz Sokak Partileri’ vermiş olduğu uzun bir aranın ardından 11 Kasım 2016 Cuma gecesi her zamanki adresinde sizleri bekliyor.

Başkentte keyifli geceler

Lefkoşa’nın tercih edilen meyhanelerinden biri haline gelen “Meyhaneci”de hafta sonu ve hafta içi birbirinden özel geceler yaşanmaya devam ediyor.

Tezel Ziya gecelerde

Kıbrıslı modacı Tezel Ziya, geçtiğimiz hafta sonu arkadaşları ile birlikte gecelerde yer aldı.

Objektif karşısına geçti

Mankenlik serüvenine Günkut Ajans’ta devam eden Sıla Güneş, geçtiğimiz haftalarda objektif karşısına geçti.

“Bahçe”de çiçekler açtı

Gizem Akbil&Caravan Blue grubu, eğlence severlere davullar ve çeşitli enstrümanlarla zenginleştirdikleri programlarıyla eğlenceli bir hafta sonu gecesi yaşattı.

Gece “Fener”le aydınlandı

Türkiye’nin sevilen rock gruplarından Yüksek Sadakat, geçtiğimiz akşam Lefkoşa’nın konser durağı Bibliotheque Bar’da sahne aldı.

Bayram “Bahçesi”nde eğlendiler

Yaz aylarının son demlerinin yaşandığı bu günlerde Lefkoşa’da ki bahçe eğlencesinin adresi 1984 Bahçe’de Nafiz Dölek bayram coşkusunun adı oldu.

Ayşegül Zayim bayrama hazırlanıyor

Ayşegül Zayim, bayramın birinci gecesi Lefkoşa’daki “Bibliotheque Restoran”ta vereceği konser için çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

Melekler bahçeyi sardı

Gizem Akbil & Caravan Blue grubu, eğlence severlere davullar ve çeşitli enstrümanlarla zenginleştirdikleri programlarıyla eğlenceli bir gece yaşattı.

Evan ile Lefkoşa geceleri

Ülkemizin genç müzisyenlerinden Ahmet Evan, Lefkoşa gecelerinde sahne aldığı mekânlarda coşturmaya devam ediyor.