Alsancak gecelerinde yaz coşkusu

Ülkemizin sevilen DJ’leri, eğlence mekânlarında çaldıkları hareketli şarkılarla gençlerin çılgınlar gibi eğlenmesini sağlıyor.

Girne’den Atiye geçti!

Türkiye’de “Salla” isimli şarkısıyla 2009 yılına damgasını vuran genç şarkıcı Atiye, önceki akşam Girne’de sahneye çıktı.

Kıbrıs’ta trans turnesi

Overall’da DJ Barriso ve DJ Joker’in canlı performans sergiledikleri gecede, müziğin ritmi her şeye yetti.

“Wdsy party” renkli geçti!

Nostalji Bar’da gerçekleşen partide Barriso ve DJ Joker “wdsy parti”ye gelen müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşattılar.

Tranceworld Türkiye’deyiz

İstanbul, “Tranceworld Turkey” organizasyonuna ev sahipliği yapıyor, bu dev organizasyonda Barriso (aka Dj Barış) ve Dj Joker de canlı performansları ile sahne alacaklar…

“Kare As”ların gecesi

Ülkemizin en iyi 4 DJ’i olarak gösterilen DJ Joker, DJ Bora K, DJ Barriso ve DJ Umut Özsoy bu gece Park Malika’da setlerini konuşturacaklar.

Yeni bir soluk: Funky Beat

DJ Joker ile perküsyon ustası Onur Demiral’dan oluşan Funky Beat grubu, müziğe yeni bir ritim ve soluk getirmeye başladı.

Çello sesleri ritme karıştı

Antalya’dan gelen ünlü çello sanatçısı Yeliz Cello Park Malika’nın temposu yüksek DJ’li eğlencesini ayrı bir boyuta taşıdı.

Girne’de sanki sabah olmuyor!

Girne’deki cumartesi gecelerine doyum olmuyor. Hafta sonunun gelişini fırsat bilen gençler cumartesi geceleri soluğu Girne’de alıyor.