Yeniay İkizler burcunda! 4 Haziran’dan sonra para ve şöhret bu burçlara şans getiriyor

Yeniay ikizler burcunda. Burçlarda yaşanan gelişmeler heyecan yaratıyor. Aşk, kariyer, para… Hangi burçlar şanslı? İşte yanıtı…

Paralı burçlar Yeniay etkisiyle kendini belli ediyor. Peki Yeniay hangi burçlara para getiriyor. İşte Astrolog Özlem Recep’in kaleme aldığı Yeniay yorumları…

İKİZLER BURCUNDA YENİAY ADALET YERİNİ BULUYOR

Sevgili Dostlarım,

Haftaya Yeniay enerjisiyle başlıyoruz. Yepyeni bir hafta, yepyeni bir döngü ancak bu döngü geçmişten yarım kalan aşk, iş, özel hayatınız, ticaret ve hukukta gerçekleşen konularla ilgili bir tamamlanma enerjisi içeriyor olacak. Gökyüzündeki Yeniay Aldebaran yıldızıyla kavuşum yapacak ve İkizler burcunda gerçekleşecek. Temsilci gezegeni Merkür Boğa burcunda retro harekette olduğu için geçmişle ilgili konuları gündemimize getiriyor olacak. Aldebaran yıldızı hak edişi olanlara ikinci şansları, dürüstlük imtihanları altında veriyor olacak ve hak edenlere büyük yükselişler vaat edecek. Bu hafta geçmişle ilgili konular özellikle Cuma günü yaşayacağınız gelişmelere dikkat etmeniz oldukça önemli olabilir.

Maddi anlamda gerçekleşecek gelişmeleri, gayrimenkul alım satımlarını, iş anlaşmaları ve evlilik hazırlıklarının alt yapılarını bu hafta planlayabilir, Merkür retrosu etkisinde olduğumuz için 4 Hazirandan sonraki tarihte atılım yapabilirsiniz.

Peki burçları neler bekliyor hepsini detaylıca anlatmak istiyorum.

Koçlarla birlikte başlıyorum.

Koç Burcu: Sevgili Koçlar, para enerjiniz artıyor, borçlarınızın bitimi ya da önemli bir borcun size geri ödenmesiyle ilgili bir döngüden geçebilirsiniz. Mahkeme ve davalar sırasında gerçekleşen gergin enerjilerin yerine özellikle bu konularda da parasal beklentileriniz bulunuyorsa sanş sizden yana olabilir. Bu hafta arabanızın çıkarabileceği masraflar ve sıkıntılar karşısında biraz huzursuz olabilirsiniz. Telefon ve dijital eşyalarınızın bozulmasıyla ilgili de masraflar oluşabilir. Para kazanacağınız konuları kimseyle paylaşmamanız gereken özel bir süreçten geçiyorsunuz. Sırlarınıza dikkat ediniz. Yeni anlaşma ve sözleşmeler açısından bu hafta gözlem yapmanızı önerebilirim. Taşınma ve ev taşınma isteğiniz bulunuyorsa bu hafta araştırmalar yapabilirsiniz. Önemli bir sınav hazırlığı aşamasında olan Koç burçları sınavlarını başarı ile tamamlayacak ve olumlu sonuçlar alacak gibi görünüyor, özellikle yarım kalan proje ve yeniden girdiğiniz sınavlar açısından şanslısınız.. Akrabalarınız, kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınızın size ihtiyaç duyduğu bir döngüden geçiyor olabilirler. Küslüklere biraz dikkat etmeniz gereken bir süreci yaşayacak olabilirsiniz. Arabanızı değiştirmek isterseniz yeniay enerjisiyle birlikte 4 Hazirandan sonra atılım yaparsanız gökyüzünüzü arkanıza alabilirsiniz.

Boğa Burcu: Sevgili Boğa Burçları, çevrenizdeki pek çok kişinin ilgi odağı olduğunuz bir haftadan geçmektesiniz. Bulunduğunuz ortamlarda, arkadaşlarınız arasında ve eşinizle olan diyaloglarınızda beklentilerinizi doğru anlatabilmek oldukça önemli gibi görünüyor. Parasal konularla ilgili önemli bir kredi veya borcunuzun bittiği güzel bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Parasal kaynaklarınızın artış yapacağı, iş yerinizdeki yeni fırsatların gündemde de olacağı güzel enerjiler sizinle birlikte olacak gibi görünüyor. Olası rahatsızlıklarınız bulunuyorsa bu hafta ufak operasyonlar geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle geçmişteki problemleri zihninizde büyütmezseniz değer görmenin tadını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Yakın akrabalarınızla ilgili Çarşamba ve Cuma günü alacağınız haberler karşısında yolculuk yapmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu: Sevgili İkizler Burçları, kendi hakkınıza girildiğini düşündüğünüz her türlü konuya benden bu kadar diyeceksiniz. Hakkınızı savunurken düşmanlık görmeye oldukça açıksınız. Kariyerinizde görmezden geldiğiniz pek çok konu da şimdi sahne önünde, çok yorulacağınız ancak yukarının da desteğini alarak ilerleyeceğiniz önemli bir süreçten geçmektesiniz. Hayallerinize odaklanmanız gereken özel bir döngüden geçmektesiniz. Bu süreç içerisinde sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken bir haftadan geçmektesiniz. Parasal kaynaklarla ilgili fırsatlar Çarşamba ve Cuma günü karşınıza çıkabilir. Kalbi boş olanlar hafta sonu kalabalıkların arasında karşılaşacağınız kişiler kalbinizi çalabilir. Beraberliği olan İkizler burcu, sevdiği kişiyle hafta sonu kısa seyahatlere çıkabilir. Sağlıksal açıdan kendinize ve aile bireylerinize dikkat etmenizi önerebilirim.

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeç Burçları, çalıştığınız firmanın ya da eğitim aldığınız kurumun oluşturduğu organizasyonlar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Kalabalıkların arasında hakkınızda farklı düşünen ve maske takan kişiler olabilir, dikkatli olmalısınız. Hafta başında biraz kendi kabuğunuzda olmak isteyeceksiniz ancak hafta ortasına doğru zihninizde pek çok konuyu netleştirmiş olabilirsiniz. Arkadaş ortamınızda bazı kişilerle yol ayrımlarında bulunabilirsiniz. Dostlarınızın gizli düşmana çevrileceği önemli bir süreçten geçerken, paylaşımlarınıza dikkat etmeniz çok önemli. Hafta sonuna doğru imajınızı değiştirmek isteyebilir, yeni saç ve modeller deneyebilirsiniz, yeni iş ve hobilerinizden para kazanma kazanç kapıları ardına kadar açılabilir, haberiniz olsun.

Aslan Burcu: Sevgili Aslan Burçları, kariyerinizle ilgili yarım kalan fırsatlar kapınızı çalabilir. Oluşan şartlar belki hayallerinizdeki gibi olmayabilir ama sonradan düşündüğünüzde iyi ki de böyle olmuş diyeceğiniz güzel fırsatlar olduğunu anlayabilirsiniz. Yöneticilerinizle bu hafta gerilmemeye dikkat ederseniz iyi olabilir. Hafta ortasıyla birlikte çeşitli organizasyonlar içerisinde bulunabilirsiniz. Hafta sonuna doğruysa aile büyükleriniz, soyunuzdan olan kişilerin önemli rahatsızlıkları sizi biraz yorabilir. Kendiniz açısından da sıkıntılı olan bu süreçte çalışma hayatınızın yanı sıra kendinize de özen göstermeniz gereken bir dönemden geçmektesiniz. Sosyal medya veya tv programları ile ilgileniyorsanız isminizden söz ettireceğiniz özel bir haftadan geçmektesiniz.

Başak Burcu: Sevgili Başak burçları, kariyerinizle ilgili atılım yapmak istiyorsanız fırsatlı konular karşınıza çıkabilir. Eski yöneticiler ve iş yaptığınız kişilerden yardım alabilirsiniz. Yeni fırsatlar karşınıza çıkarken hukuksal konuların alt yapılarını titizlikle incelemeli ve gerekiyorsa hakkınızı aramanız gereken koşulları gözetmeniz gerektiğini söyleyebilirim. Gayrimenkul alımları ve parasal konularla ilgili ortaklı işlerde çalışanlar için bu hafta gelişen fırsatlar söz konusu olabilir. Eşinizin karşısına maddi fırsatlar çıkabilir. Ev alım satım işlemleri yapmak istiyorsanız bu hafta temkinli adım atmalı ama fırsatları hafta sonuyla birlikte değerlendirmek üzere atağa geçebilirsiniz.

Terazi Burcu: Sevgili Terazi burçları, bu hafta gerçekleşen Yeniay enerjisiyle birlikte miras, nafaka ve boşanma aşamasında olanlar için dönüm noktası niteliğinde gelişen konular oluşabilir. Hayatınızdaki kişiyle, müstakbel eşinizle ya da eşinizle aranızdaki sıkıntıları açık yüreklilikle paylaşmak ve eski konularda yanlış anladığınız konuları tam anlamıyla açıklığa kavuşturmanız ruhsal anlamda size iyi gelebilir. Uzak yolculukların gündeminizde olduğu bu hafta yurtdışı yaşama planları yapanlar için atılım niteliğinde olacak bir hafta oluşabilir. Hafta sonuna doğru kariyerinizde oturtamadığınız konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Üniversite öğrencisi olan Terazi burçları zorlandıkları bir dönem bitiyor gibi görünüyor.

Akrep: Sevgili Akrep burçları, borçlanmalara karşı temkinli olmanız gereken bir haftadan geçeceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda eskilerden kalan pek çok konu bu hafta açılırken, bu durumların özel yaşantınızı etkilememesine özen göstermeniz iyi olabilir. Eşinizle aranızda sıkıntı yaratmak isteyen tanıdıklarınıza karşı biraz daha dikkatli olmalısınız. Özel yaşantınızda aranızda geçen konuları kimseyle paylaşmasanız iyi olabilir. Eşinizin ve aile büyüklerinizin sağlığına özen göstermeniz gereken özel bir süreçten geçmektesiniz, olası küçük ameliyatlar ve operasyonlar gündeminizde olabilir gibi görünüyor. Geçmişten gelen kişilerden bu hafta arınabilirsiniz, hayatınızda kriz yaratanlara karşı kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz.

Yay: Sevgili Yay burçları, sosyalleşeceğiniz özel bir döngüden geçmektesiniz. Özel davetler ve programlar içerisinde koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Hafta ortasına doğru eşinizle birbirinize kenetlendiğiniz özel bir süreçten geçeceksiniz ve aradığınız desteği beraberliğinizden bulabilirsiniz. Çalışma ortamınızda yaşanılan bazı sıkıntılar, günlük yaşantınızdaki bazı planların ertelendiği bir haftadan geçerken akışta kalmak oldukça önemli gibi görünüyor. Sağlığınıza her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gereken özel bir süreç geçirmektesiniz. Çalışma ortamınızda size sunulan yeni anlaşmalar ya da yeni bir iş değişikliği aşamasındaysanız bu hafta prosedürleri incelemenizi önerebilir, haftaya imza atmanız için gökyüzü size destek vereceğini söyleyebilirim. Yakın arkadaşlarınız ve dostlarınız arasından eleme yapacağınız özel bir döngüden geçmektesiniz, yaşadığınız eş zamanlıklara ve olayların arkasında gelişen konulara dikkat etseniz fena olmaz gibi görünüyor.

Oğlak: Sevgili Oğlak burçları, aşk hayatınızda zihninizden geçenler hakkında aradığınız cevapları bulacağınız önemli bir hafta olacak gibi görünüyor. Eski problemler ve yeni yaşadığınız düzen arasında bazen gelgitler yaşıyor olabilirsiniz. Eski beraberliklerinizden haberler alabilirsiniz. Hayatınızda kimin kalması gerektiği, kimin gitmesi gerektiğiyle ilgili bu hafta sonu karar aşamasında olacakmışsınız gibi görünüyor. Tatil amaçlı eskiden çok sevdiğiniz yerlere gitmek bu hafta ruhunuza iyi gelebilir. Ayrıca bir konunun altını çizmek istiyorum finansal konularda temkinli adımlar atmanız gereken önemli bir süreçten geçiyorsunuz. Aile büyüklerinizin sağlığı ve hastanesel süreçleri sizi biraz yorabilir. Kariyer konularında dikkat adımlar atmalısınız, önemli bir yükseliş sizi bekliyor, aceleci davranmayın.

Kova: Sevgili Kova burçları, beklenmedik gebeliklere açık olduğunuz bir süreçten geçmektesiniz. Eğer ki tedavi görüyorsanız bu hafta gerçekleşen nakiller sırasında dinlenmenize özen göstermeniz iyi olabilir. Eğer ki çocuklarınız bulunuyorsa aile içinde oluşan bazı gerginlikler biraz onların ruhunu sıkabilir, dikkatli olmanızı önerebilirim. Evinizin içerisinde bu hafta gerçekleşebilecek arızalara özellikle hafta ortasında biraz açıksınız. Aşk konusunda yaşadığınız kararsızlıklar karşısında biraz dengede olabilirseniz hafta sonuna doğru önemli görüşmeler ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Ev taşınma ya da ev sahibinden taşınmanızla ilgili önemli haberleşme ve gerginliklere açıksınız, hukuki haklarınızın olduğunu aman unutmayın.

Balık: Sevgili Balık burçları, akrabalarınız, yakın arkadaşlarınız ve komşularınızla ilgili olası üzüntüler gündeminizde olabilir. Küslük ve kavgalara açık bir süreçten geçmekte olabileceğiniz gibi onların sağlık sıkıntılarıyla ilgili de önemli bir süreçten geçiyor olabilirsiniz. Aile içinde oluşan problemler karşısında ebevynlerinizin desteğinizi arkanıza alıp, problemlerinizi çözümleyebilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili olası iş anlaşmalarının bitimi ya da ertelenmeleri söz konusu olabilir ama üzülmeyin önümüzdeki hafta şahane projeler kapınızda olabilir. Aşk hayatınızla ilgili geçmişte sıkıntılı olan konular hafta sonuna doğru çözümlenecek enerjilerle birlikte gündeminizde olabilir. Alacağınız haberler karşısında şok olabilirsiniz. Hafta sonu baş başa tatile çıkabilirsiniz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.