16 Mayıs 2022 Akrep burcunda Ay Tutulması ve burçlara etkileri

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay tutuluyor.

Ay tutulmaları sonlanmaları temsil ederken, Akrep burcundaki Ay tutulması, Akrep burcunun derin sularında yüzerken, bizim hayatımız için önümüzdeki 8 ayı krizlerle derinden etkileyecekmiş gibi görünüyor. Evlilikler, arkadaşlıklar, ortaklıklar sınavlardan geçecek.

Kandırıldığımız enerjileri fark ederken, çıkan sırlar karşısında şok ama şok olacağız.

Ameliyatlar, önemli sağlık problemleri, beslenme sıkıntıları, dünya çapında savaş hazırlıkları, kimyasal silahlar, zehirlenmeler, zehirli gazlar ve maden patlamalarıyla ilgili bir dönemin içerisinde olacağız. Değişik meteorolojik olaylar, seller ve tsunami felaketlerine çok açık bir süreçten geçerken, volkanik patlamalar ve depremlere de açığız.

Bireysel anlamda psikolojisi bozuk olan tanıdıklarımız bulunuyorsa görmezden gelmememiz gereken özel bir süreçten geçerken mutlaka yardım almaları için destek vermeliyiz.

Parasal piyasalarda özellikle dijital para birimleri ve internet üzerinden olan hesaplarda dolandırılmalara karşı dikkatli olmalıyız.

Peki ya burçları neler mi bekliyor?

Koç Burçları: Sevgili Koçlar, Ay tutulmasıyla birlikte ameliyat, operasyonlar ve sağlık problemlerinizle ilgili bir sürecin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek istediğiniz estetik operasyonlarda dahil, hastanenin hijyenine dikkat etmenizi önerebilirim. Önümüzdeki 8 aylık süreç içerisinde kalbiniz çok uzun yıllardır boşsa özellikle Temmuz – Ağustos döngüsüyle aşkı yakalayabilecekmişsiniz gibi görüyorum. Bu süreç belki de sizi 2024 yılıyla birlikte nikah masasına oturtabilir. Bebek isteyen Koç burçları bu süreç içerisinde bebek sahibi olmayla ilgili de özel bir dögü yaşayacakmış gibi görüyorum. Yurtdışında yaşayan ve ülkesine dönmek isteyenlerin gayrimenkul alımlarıyla birlikte atılım yapacaklarını söyleyebilirim, ya da yurtdışından mal almak isteyenler için de şans görünüyor. Araba alım satım konularında da dikkatli olması gereken Koç burçları, trafikte ve yolculuklarında güvenilir olmayan şirketlerle seyahat etmemeliler.

Boğa Burçları: Sevgili Boğalar, Ay tutulmasıyla birlikte evlilik ve ikili ilişkileriniz içerisinde ben – sen kavgaları çok ama çok aktif olabilir. Aklınız ve kalbiniz tam olarak nerede karar aşamasında olabilirsiniz. Beraberliğinizi gözler önünde yaşamak istemeyen Boğa burçları, sürpiz şekilde sırları ortaya çıkacak gibi görünüyor. Ayrılık aşamasında olan Boğa burçları keskin kararlar vererek yollarını bir anda ayıracak gibi görünüyor. Uranüs sizin burcunuzda olduğu için şuan medeni haliniz neyse o halinizin tersi için görev yapacak nitelikte olabilir. Bazı Boğa burçları yaşadığı yer değişirken özellikle kariyerinizle ilgili yer değişiklikleri söz konusu olabilir. Yöneticileriniz ve iş yerinizde çalışan kadın arkadaşlarınıza karşı biraz temkinli olmanız gerektiğinin altını çizerken özellikle paranıza sahip çıkmanız gereken özel bir süreç sizi bekliyor gibi görünüyor.

İkizler Burçları: Sevgili İkizler, sağlık ve çalışma alanlarınızda gerçekleşecek Ay tutulması, kronik rahatsızlıklarınıza karşı çok dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor. Çalışma hayatınızda değişen şartlar, takım arkadaşlarınızın ayrılması , evinizin içerisinde çalışan yardımcılarınızla yollarınızın ayrılmasına varıncaya kadar pek çok olay gündeminizde olabilir. Hayatınızda arka planda size gizli düşmanlık besleyen kişilerin koydukları engellerle de karşılaşabilirsiniz. İnsanların gerçek yüzlerini görmeden kimseye sırlarınızı vermeyin sonradan başınız derde girebilir. Şanslı olduğunuz konu hayallerinizi gerçekleştirecek kişiler karşınıza çıkabilir ve bir anda şansınız dönebilir. Bu kişi kalbinizi de attırabilir. Pek çok kişi sizin başarılarınızdan bahsedebilir. Uzunca zamandır beklediğiniz terfi ve tayin beklentileriniz sonuçlanabilir.

Yengeç Burçları: Sevgili Yengeç Burçları, Ay tutulmasıyla birlikte size aşk geliyor aşk. Hayatınızda önemli bir döngünün içerisinden geçeceksiniz. Önemli ayrılık yaşayanlar, hayatımda bir daha mutluluğu yakalayabilir miyim acaba diyen Yengeç burçları bu tutulmayla birlikte hayatınızı dolduracak mutluluğu yakalayabilirsiniz. Ruhunuzu yoran enerjiler hastaneler ve kronik rahatsızlıklarınız olabilir, kontrolü elden bırakmamalısınız. Uzunca süredir bebek tedavisi görenler için hamile olmaya hazırlık yaptıkları bir döngüden de geçiyor olabilirsiniz. Kariyerinizde iş yeri kurma, yöneticilerden destek almak için fırsatlar bulunuyorken, bu konu hem sizin hayatınızda hem de evlatlarınızın hayatında güzel bir kariyer yolculuğuna giden bir süreç olabilirmiş gibi görünüyor.

Aslan Burçları: Sevgili Aslan Burçları, Ay tutulmasıyla birlikte aile ve aile büyüklerinizin etkilendiği bir döngüden geçmektesiniz. Aile içindeki anne babanızın sağlığıyla ilgili koşturuyorken, kendinizi kalabalıkların içerisinde olan kişilerden kim yanınızda kim değil, önünüzdeki döngüde gerçekten göreceksiniz. Ruhsal anlamda kendi içinize döndüğünüz süreçlerden geçerken ev alım satımları, ev satışları ya da ev sahibinizin sizin evinizi satmak ve sizin kiracı olduğunuz bir evden zor durumda kalarak çıkmanıza sebep olacak enerjiler içinde de koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Aşk hayatınızda karşılaştığınız bazı gerçekler karşısında da hayatınızda birini arkanıza dönmeden silip gidecekmiş ve yerine yeni bir aşka kanat açacakmışsınız gibi görünüyor. Yabancılar, eğitim, medya ve yurtdışı konularıyla ilgili atılım yapacağınız her türlü projeden destek almanız mümkün haberiniz olsun.

Başak Burçları: Sevgili Başak Burçları, Ay tutulmasıyla birlikte yakın arkadaşlık ilişkileriniz içerisinde bir dönüm noktası yaşayabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla yol ayrımı içerisinden geçerken gelişen konuların iş hayatınızı etkilememesine özen göstermelisiniz. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla alakalı hastane ve sağlık problemleriyle de koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Önemli eğitim, medya ve kısa uzak seyahatlerle yapacağınız iş anlamındaki aktivitelerden güzel gelirler kazanabilirsiniz. Bazı Başak burçları gayrimenkul ve mirasla ilgili konularda önünüzdeki 8 aylık süreçte çözüm bulurken, taşınma ve ev değiştirmek isteyeceğiniz, belki de kendi evinize geçmek isteyeceğiniz özel bir döngüden geçeceksiniz. Başak Burçları araba alım satımlar içinde şanslı etkiler barınıyor, gökyüzü öyle diyor.

Terazi Burçları: Sevgili Terazi Burçları, Ay tutulmasıyla birlikte maddi anlamdaki konularınız gümbür gümbür nitelikte olacak gibi görünüyor. Borçlanmamaya çok dikkat etmeniz gereken özel zamanlardan geçerken özellikle gayrimenkul alımları sırasında çok dikkatli olmalısınız. Parayla sınanmamak istiyorsanız size ufak bir tüyo verebilirim. Başkalarına para kazandırırsanız önünüzdeki 8 aylık süreçte para kazanırsınız. Ameliyat, operasyonlar, eşinizle işiniz sebebiyle yaşadığınız bazı sıkıntılarda gündeminizde olacakmış gibi görünüyor. Tüm bu süreçlerden geçerken hukuksal konular ve boşanma süreçlerine karşı dikkatli olmalısınız. Yaşadığınız problemlerden çıkış bulmak için yardım almalısınız. Bazı Terazi burçlarının evlilikleri içerisinde eşlerden birinin yolculuğu ya da tayini gibi etkilerde söz konusu olacakmış gibi görünsede araya giren sıkıntıları çözmek için Ağustos ayında fırsatlarınız bulunuyor. Bekar olan Terazi burçlarıysa kış aylarıyla birlikte kalbini belkide evlenmek üzere olacakları birine açacaklarmış gibi görünüyor.

Akrep Burçları: Sevgili Akrep burçları, Ay tutulması sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Özellikle sağlık sıkıntılarıyla ilgili çok ama çok dikkatli olmanız gereken özel bir süreçten geçmektesiniz. Kendinizi özel bir check up kontrolünden geçirmenizi öneriyorum. Beraberliğiniz ve evinizin içerisindeki enerjiler biraz bu süreçte gergin olsa da yeni bir düzene geçmek üzereymişsiniz gibi görüyorum. Evliliğinizde özellikle anne ya da babanızın beraberliğinize olan yorumları ve müdahaleleri zarar verici nitelikte olabilir aman dikkat diyorum. Kariyerinizle ilgili gergin enerjilere açık bir süreçten geçerken, eğer ki işten çıkarılma ya da olası tazminatlarınız varsa haklarınızı aramamazlık etmeyiniz. Aşk konusundaysa evlenmek istiyor bir türlü yeterli desteği ailelerinizden yakalayamıyorsanız Ağustos ayıyla birlikte şartlar değişebilir haberiniz olsun.

Yay Burçları: Sevgili Yay burçları, Ay tutulmasıyla birlikte kardeşler, yakın arkadaşlar ve komşularınızla olacak olan gerginliklere karşı hazırlıklı olmalısınız. Bu süreç içerisinde kim dost kim düşman farkedeceksiniz. Bazı sırların açığa çıktığını farkettiğiniz özel bir döngüden geçerken zihnen yorulmamak için meditasyon ve şifa teknikleriyle ilgilenmeniz ruhunuza iyi gelebilir. Hem kendinizin hem de yakın – uzak akrabalarınızın sağlık sıkıntılarıyla ilgili de koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Taşınmak istiyorsanız belki ani alacağınız bir kararla birlikte yaz aylarıyla birlikte yeni bir döngünün iççinde kendinizi bulabilirsiniz. Aşk hayatınızla ilgili kalbi uzunca süredir kapalı olan Yay burçları ya da aradığı değeri bir türlü bulamayanlar Kış aylarıyla birlikte kalplerinin pır pır olacağı bir döngü sizi bekliyor.

Oğlak Burçları: Sevgili Oğlak burçları, Ay tutulmasıyla birlikte parasal konularla ilgili bazı zorluklar gündeminizde olabilir, iş kurduysanız iflas ve borç süreci içerisinde olmaması için temkinli adımlar atmanız gerektiğini gökyüzü gösteriyor. Değer vermek ve değer görmekle ilgili problemleri olan Oğlak burçları yaz aylarıyla birlikte kalbinin kapılarını aralayacak gibi görünüyor. Mevcut beraberliğinizde özellikle evlenmek istiyor ancak bir türlü kısmet olmayan konular gündemdeyse parasal konulara odaklanmanız ve çözüm yolları için aile büyüklerinizden destek istemek iyi olabilirmiş gibi. Bazı Oğlak burçları özellikle Ağustos – Eylül aylarında ev sahibi olmak için destek görecek ama yine altını çiziyorum, dikkat borçlanmamalısınız. Çalışma arkadaşlarınız arasındaki sırlar, yanınızda çalıştırdığınız kişiler ve evcil hayvanlarınızla ilgili olan bazı sağlık sıkıntılarıyla ilgili de koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz, haberiniz olsun.

Kova Burçları: Sevgili Kova burçları, Ay tutulmasıyla birlikte iş yeriniz, yöneticilerinizin değişikliği, emeklilik hak ve prosedürlerinizle ilgili bir döngü, yöneticilerinizin sizi zorladığı konular karşısında önemli bir dönemeç yaşayabilirsiniz. Kendinizin kısıtlandığı her türlü konuyla ilgili özgürleşmek isteyeceksiniz. Eviniz, haneniz, iş yerinizin yeri, yöneticilerinizin değişimi, anneniz, babanız, anne ve baba soyunuzdan olan kişilerinde bazı sağlık sıkıntılarıyla ilgili de koşturuyorken kendinizi bulabilirsiniz. Ev sahibi olmak, kendi evine geçmek isteyen Kova burçları yaz aylarıyla birlikte destek alırken, eşleriyle sıkıntı yaşayan Kova burçları bir şans daha yakalayabilmek için özellikle çocukları için destek alacaklar. Bekar olan Kova burçlarıysa aşk hayatında yaşadıkları dengesizlikleri kolay atlatamayacak gibi görünüyor.

Balık Burçları: Sevgili Balık burçları, Ay tutulmasıyla birlikte şanslı etki para para para haydi hayırlısı ancak çalışma hayatınızla ilgili zorlandığınız plan, proje, organizasyonlar gündeminizde olacak haberiniz olsun, yaz aylarında bu konuları çözmek için fırsatlarınız bulunuyor. Yeni sözleşmeler, eski iş yerinizdeki yöneticilerinizle ilgili konular gündeminizde olabilir. Sağlığınıza çok ama çok dikkat etmeniz gereken günlerden geçerken, çeşitli ilaç zehirlenmeleri ya da gazlara karşı temkinli olmalısınız. Ayrıca anne ve babanızın sağlığına da çok dikkat etmelisiniz. Önemli bir eğitim tamamlama, mezun olma, yurt dışına yerleşme ya da tayin olmak için güzel destekler alırken, iş hayatınızla ilgili atılım yapmak isteyeceksiniz. Parasal konularınızda artış yapan enerjiler bulunuyor Sevgili Balıklar. Hamilelik yaşayan ya da bebek sahibi olmak isteyen Balık burçları bulunuyorsa sağlığınıza ve dinlenmenize dikkat etmelisiniz.

Sevgilerimle
Özlem Recep

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.