Metisha: “ Kendi kültürümden bir Türk erkeğiyle evlenmek istiyorum”

Bozburun Baldan Suit’de da tatil yapan ünlü model ve oyuncu Metisha Schaefer, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Miami’de yaşayan genç yıldız, “Türkiye’ye gelince kendimi evimde hissediyorum. Burada değişik bir enerji alıyorum. Bozburun’un mistik havası bana pozitif duygular hissettiriyor.” diye konuştu.

Metisha, “şu an hayatımda kimse yok, her yaz olduğu gibi burada enerji depoluyorum” dedi. Yurtdışında doğup, büyüdüğünü söyleyen güzel yıldız, Bir gün evlenirsem “Kendi kültürümden bir Türk erkeğiyle evlenmek ve anne olmayı isterim” dedi.

Türkiye’ye yerleşmeyi düşünüyorum
Metisha, Türkiye’den çok iyi ajans ve yapımcılardan bir çok teklif aldığını, ancak bugüne kadar devam eden projeleri nedeniyle Türkiye’de bir projeye başlayamadığını belirtti.

Önümüzdeki günlerde durumun değişeceğini dile getiren Metisha, “2024 sonbaharında gerçekleşecek çok iyi bir proje için imza aşamasındayım. Bu proje ile birlikte Türkiye’ye temelli yerleşeceğim.” diyerek sevenlerine müjde verdi. Türkiye’deki projeleri yakından takip ettiğini sözlerine ekleyen Metisha, “Kızılcık şerbeti ve veda mektubu’nda oynamayı çok isterdim diyerek, dizi sektörüne yeşil ışık yaktı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.