Buray’ın ‘Fenomen’ isyanı

Kıbrıslı sanatçı Buray, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla salgın günlerinde insanların yoğun olarak internet üzerinden etkileşime geçmesini fırsata çeviren isimlere seslendi.

James Hype evlerinize konuk olacak!

İngiltere’nin dünya müziğine armağanlarından DJ & Prodüktör James Hype, 24 Nisan Cuma gecesi 21:00’da Kıbrıs’a özel canlı yayın yapacak.

Süleyman Todds’dan evde kal konseri

LTB konserler serisinde 21 nisan salı akşamı 21:00’da Süleyman Todds mahlasıyla bilinen Süleyman Akosman, ev’den canlı yayınla izleyicilerle buluşacak.

Mr. Joker’den mesaj var!

Ülkemizin tanınmış DJ’lerinden Mr. Joker, tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs salgını nedeni ile vatandaşlara ‘#Evdekal, #Sağlıklakal’ çağrısında bulundu.

Bülent Günkut’tan anlamlı çağrı

Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması Kurucu Başkanı ve Günkut Ajans sahibi Bülent Günkut, koronavirüs salgını nedeniyle ‘Evde kal’ çağrısında bulundu.

Şeyma Subaşı’dan Tepki Çeken TikTok Videosu

Şeyma Subaşı, evde vakit geçirmeye çalışan her ünlü gibi TikTok’a merak saldı, hesap açtı. Çektiği ilk videosu ise tepkilere yol açtı… Subaşı kısa süre sonra hesabını kapattı.

Ritimlerle geri saydılar

Cheetah, ülkemizin sevilen DJ’i Umut Özsoy’un özel Yılbaşı programında yoğun ilgi görerek coşku dolu bir partinin yaşanmasına vesile oldu.

Girne’de ritimler yükseliyor

Girne’nin eğlencesine ritim katan Cheetah, ülkemizin sevilen DJ’i Umut Özsoy’un setleriyle bir kez daha temposu yüksek bir gece yaşadı.

Ritimler danslarla heyecan yarattı

Girne’nin yeni gözdelerinden Cheetah, DJ’i Umut Özsoy’un ve özel dans şovların yer aldığı gecede hem göze hem de kulağa hitap etti.

Coşku gecelere sığamadı

Girne’nin yeni gözdelerinden Cheetah, iki gece üst üste ülkemizin sevilen DJ’i Umut Özsoy’un setleriyle hareketlenerek çifte coşku yaşadı.

Eğlencenin nabzını tuttu

Girne girişinde hizmet veren Cheetah, ülkemizin sevilen DJ’i Umut Özsoy’un setleri eşliğinde unutulmaz bir eğlence yaşadı.

Ve“Cheetah”yükseldi

Girne girişinde hizmet vermeye başlayan Cheetah, ülkemizin sevilen DJ’i Umut Özsoy ve Girne Belediyesi Oda Orkestrası eşliğinde, göz kamaştırıcı şovlarla açılışını yaptı.

Girne’ye güçlü bir soluk geliyor

Girne bölgesi bugün yepyeni ve iddialı bir mekana kavuşuyor. Cheetah adıyla, Girne’nin girişinde hizmete açılacak olan mekan bu özel gece için oldukça güzel bir program hazırladı.

Yürekler Türkülerle bir oldu

Sahne yaşamını ülkemizde sürdüren ünlü Türkücü Soner Olgun, hafta sonu programında yine sevenlerinin gönlüne akarak Sonbahara keyif getirdi.