İlk sinema deneyimi

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 ikinci güzeli Ebru İlkhan, geçtiğimiz ay ülkemizde çekilen “Geniş Aile” adlı sinema filminde rol aldı.

Açılışa renk katacaklar

Günkut Ajans Marka Modelleri, 6 Kasım Cuma günü Girne Karaoğlanoğlu’nda hizmete girecek olan bir güzellik merkezinin açılışında yer alacak.

Ebru’nun heyecanlı saatleri

İzmir Aliağa’da bu akşam finali gerçekleştirilecek olan “Miss Exclusive of The World 2015 Güzellik Yarışması”nda “Miss Kuzey Kıbrıs 2014” ikinci güzeli Ebru İlkhan ülkemizi temsil edecek.

“North Cyprus” Ebru İlkhan

İzmir Aliağa ilçesinde düzenlen Miss Exclusive of the World 2015 yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Ebru İlkhan dün kampa katıldı.

Yeni kral ve kraliçe belli oldu

Miss Kuzey Kıbrıs Güzellik Yarışması 2015, geçtiğimiz akşam The Arkın Colony Hotel- The House and The Garden’da yapıldı.

Dila tanıtıma geliyor

Dila Pekdemir, bu akşam başlayacak 39. KKTC Uluslararası Fuarı’nda stant açacak olan Alu Denizalp’in tanıtım etkinliğine katılacak.

Okulun kapanmasını bekliyor

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 ikinci güzeli Ebru İlkhan, ailesinin yanında tatil ve İstanbul’da alışveriş yapmak istediğini belirtti.

Marka modeller Lefke’de

Günkut Ajans’ın bünyesinde bulunan marka modelleri Lefke Avrupa Üniversitesi’nin 25’inci yıl etkinliklerinde podyuma çıkacak.

Ebru İlkhan heyecanlı

Bir spor mağazasının düzenleyeceği defilede podyuma çıkan olan İlkhan, oldukça heyecanlı olduğunu söyledi.

Defileye hazırlanıyorlar

Suzi Yusufoğlu ve Ebru İlkhan, önümüzdeki ay düzenlenecek bir spor mağazasının etkinliğinde podyuma çıkacak.

Yeni yaşını kutladı

Ebru İlkhan, Lefkoşa’da düzenlenen bir partide yeni yaşını kutladı. Partiye, Günkut Ajans Direktörü Bülent Günkut ve manken dostları yalnız bırakmadı.

“Kendime güvenim var”

Son dönemlerde yıldızı parlayanlar arasında yer alan manken Ebru İlkhan, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir tanıtımda dikkatleri üzerine çekti.