Muazzez Ersoy sahnede doğum günü kutladı

Türk Sanat müziğimizin güçlü yorumcularından Muazzez Ersoy, Kurban Bayramı’nın üçüncü gecesinde Salamis Bay Conti Hotel ve Salamis Casino müşterileri için sahne aldı.

Yıldızlar bayramı sahnede kutlayacak

Kurban Bayramına Bülent Ersoy, Ebru Gündeş, Ziynet Sali, Candan Erçetin, Funda Arar, Ajda Pekkan, Serdar Ortaç, Yıldız Tilbe, Muazzez Ersoy gibi ünlüler neşe getirecekler.

Şıklığı ile büyüledi

Merit Park Otel’de sahne alan ünlü şarkıcı Funda Arar, şık elbisesi ve zarafeti ile konuklarını adeta büyüledi.

Ünlülerden, bayram konserleri

Türkiye’nin ünlü sanatçıları Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa’daki oteller ve eğlence merkezlerinde konserler vermeye hazır.

Bayramda yıldız yağmuru var

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala oteller, Türkiye’nin ünlü sanatçılarıyla anlaşmayı aylar öncesinden yaptı.

‘Candan’ söyledi

Türk müziğinin güçlü seslerinden Candan Erçetin, yaklaşık 2 saat süren konserinde sevenlerini bir kez daha kendisine hayran bıraktı.

Müjdeli bayram

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Sibel Can, Kurban Bayramı’nı, “Kendimi en rahat hissettiğim yer” dediği sahnede kutladı.

Zara’dan oyunculuk müjdesi

Kurban Bayramı’nın ikinci ve üçüncü gününde Kıbrıs’ta sahne alan Zara, muhteşem yorumuyla konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Hadise’nin bayram sürprizi

Türkiye’nin başarılı sanatçısı Hadise Kurban Bayram’ın birinci gecesi Girne’deki Elexus Hotel’de hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Beş yıl sonra yeniden

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Murat Boz, 2011 yılından sonra ilk kez ülkemizde sahne almaya hazırlanıyor.

Bayram konserleri iptal

Kurban Bayramı dolayısıyla ülkemizde otellerin düzenlediği konser programları Türkiye’de yaşanan terör olayları neden ile iptal edildi.

Hadise’ye 200 bin TL

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Hadise, Kurban Bayramı’nda ülkemizde sahne alacak.

Hadise, bayramda geliyor

Yaz sezonuna damgasını vuran ve özellikle sahne performansı ile büyük beğeni toplayan Hadise, Kurban Bayramı’nda ülkemizde olacak.

Nadide Sultan geliyor

Nadide Sultan, Kurban Bayramı’nın ikinci gecesi, Mesarya bölgesinde bulunan Doğuş Mesarya’da sahne alamaya hazırlanıyor.

Hande Yener geri sayıma başladı

urban Bayramın ikinci gecesi Girne’deki Cratos Hotel’de sahne almaya hazırlanan Hande Yener, yeni albümü ekim ayında piyasaya çıkarmayı planlıyor.

Gelenek bozulmadı

Serdar Ortaç her bayram olduğu gibi Kurban Bayramı’nda da Cratos Hotel’de sahne aldı.