İzdiham vardı

Cratos Premium Hotel bünyesinde hizmet veren Mad Club, muhteşem bir eğlenceye imza attı.

Mekânı tavşanlar bastı

Mad Club, paskalya tatillerini ülkemizde geçirmek isteyenlerin yoğun katılımıyla alışılmışın dışında bir eğlence organize etti.

Geceler bir başka yaşanıyor

Mad Club’ta ülkemizin başarılı Dj’lerinden Umut Özsoy, Bill Dalton ve Emre Üstünkaya canlı performanslarıyla eğlence severlere muhteşem bir gece daha yaşattı.

Yeni yılda yoğun ilgi gördü

Cratos Premium Hotel bünyesinde hizmet veren Mad Club, yeni yıl akşamı farklı konsepti ve eğlence anlayışıyla dikkat çekti.

Muhteşem final

Geçtiğimiz sezonun kısa zamanda vazgeçilmez mekanları arasında yer alan Mad Club, kış sezonunu geçtiğimiz gece noktaladı.

Arkadaşlarıyla gecelerde

Miss Kuzey Kıbrıs 2015 üçüncü güzeli Gülben Öztinen, Londra’da eğitimine devam ederken, tatili fırsat bilip soluğu Kıbrıs’ta aldı.

“Photographer” geliyor

Cratos Premium Hotel bünyesinde hizmet veren Mad Club, birbirinden ünlü isimleri, hayranları ile buluşturmaya devam ediyor.

Ozan Doğulu geliyor

Ünlü Aranjör Ozan Doğulu, uzun bir aradan sonra yeniden ülkemizde sahne alacak. Doğulu, 11 Mart Cuma akşamı Mad Club’ta hayranlarının karşısına çıkacak.

Yerlerinde durmadılar

Mad Club, eğlence severlere doyumsuz bir gece daha yaşattı. Yaklaşık 400 kişinin katıldığı gecede deyim yerindeyse eğlence tavan yaptı.

Büyük beğeni topladılar

Mad Club’ta organize edilen, Russian Roulette Party Dj Albert, Cuma günü In Da House Party DJ Tolga Beshir, cumartesi ise; FG Radionun sevilen Dj’leri Marlo & Sevil Soylu ve Dj Cruze ile coştular.

Onlar çaldı, gençler oynadı

İstanbul’un en gözde DJ’lerinden Sevil Soylu ve Dj Maria, Girne’de kısa zamanda dikkat çeken Mad Club’da kabin başına geçti.

Serdar Gecelerde

Türk pop müziğinin güçlü seslerinden birisi olan Serdar Ortaç, geçtiğimiz cuma akşam Cratos Hotel bünyesinde bulunan Mad Club’ta eğlenenler arasında yerini aldı.

O çaldı, gençler oynadı

Adanın lezzet ve eğlence dünyası Port Cratos’un bünyesindeki Mad Club Amsterdam, görkemli bir açılışla eğlence severlerle buluştu.