İlk sinema deneyimi

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 ikinci güzeli Ebru İlkhan, geçtiğimiz ay ülkemizde çekilen “Geniş Aile” adlı sinema filminde rol aldı.

Kendini okuluna verdi

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 beşinci güzelli Şifa Selçuklu, şu sıralar yoğun bir şekilde kendini okuluna verirken yoğun bir tempodan geçiyor.

Şerife Soybir’in yeni işi belli oldu!

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 finalistlerinden Şerife Soybir, Genç TV ekranlarında izleyici ile buluşan “Kameraya Takılanlar” adlı programın sunuculuğunu yapacak.

Ebru İlkhan tatil yapıyor

Ebru İlhan, bir yandan ailesi ile İstanbul’da tatil yaparken, bir yandan da alışverişin keyfini çıkarıyor.

Nostaljik görüntü

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 kraliçesi Merve Özkurt, fotoğrafçı Barış Kaygısız’ın objektifine 1970’li yıllara ait kıyafetlerle poz verdi.

Şerife Soybir mezun oldu

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 finalistlerinden Şerife Soybir, öğrenim gördüğü Doğu Akdeniz Üniversitesi’nden bu yıl mezun oldu.

Okulun kapanmasını bekliyor

Miss Kuzey Kıbrıs 2014 ikinci güzeli Ebru İlkhan, ailesinin yanında tatil ve İstanbul’da alışveriş yapmak istediğini belirtti.

Ebru İlkhan heyecanlı

Bir spor mağazasının düzenleyeceği defilede podyuma çıkan olan İlkhan, oldukça heyecanlı olduğunu söyledi.

Sevim Suzi İzmir yolcusu

Sevim Suzi Yusufoğlu, ağustos ayında İzmir’de düzenlenecek olan Miss Exclusive of the World 2015 de ülkemizi temsil etmeye hazırlanıyor.

Yeni yaşını kutladı

Ebru İlkhan, Lefkoşa’da düzenlenen bir partide yeni yaşını kutladı. Partiye, Günkut Ajans Direktörü Bülent Günkut ve manken dostları yalnız bırakmadı.