Yürekler Türkülerle bir oldu

Sahne yaşamını ülkemizde sürdüren ünlü Türkücü Soner Olgun, hafta sonu programında yine sevenlerinin gönlüne akarak Sonbahara keyif getirdi.

Soner Olgun’lu geceler devam!

Türkülerin güçlü sesi Soner Olgun kendine has yorumu ile bir kez daha Girne gecelerine hayat getirerek keyifli bir konser verdi.

Her telden çaldı, söyledi

Ünlü Türkü ustası Soner Olgun, Girne’deki sahnesinde efsane şarkılarla konuklarına duygu dolu bir nostalji gecesi yaşattı.

Türkülerin ustası

Soner Olgun, Merit Park Hotel’de sahne alarak benzersiz Letafet Bar gecelerinden birine daha imza attı.

Duygudan duyguya sürükledi

Soner Olgun, bir kez daha Girne’de hayranlarının karşısına çıktı ve unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

Soner Olgun konserlerine devam

Ülkemizde Merit Park Hotel’de sahne alan ünlü sanatçı Soner Olgun, kısa bir aranın ardından önümüzdeki hafta konserlerine yeniden başlayacak.

Dövmesi dikkat çekti

Soner Olgun’un eşi Özlem Olgun, her hafta sonu Girne’deki Merit Park Hotel’de eşine vokal yaparken, başarılı sanatçının dövmesi de dikkatleri üzerine çekmesine sebep oldu.

Soner Olgun yine mest etti

Soner Olgun, yılbaşı akşamından sonra 2016 yılının ilk konserini Merit Park Hotel’in eğlence merkezi Letafet Bar’da verdi.

Soner Olgun, iki klip daha çekti

Soner Olgun, “Yakarım Yağmurları” albümünde yer alan “Mağusa Limanı” ve “Düşten Güzel” şarkısına klip çekti.

Sahne şampanya ile yıkandı

Soner Olgun, Merit Park Otel’in eğlence merkezi Letafet Bar da her hafta olduğu gibi Cumartesi gecesi sevenleriyle buluştu.

Şarkıları eğlendirdi

Soner Olgun, Merit Park Otel’in eğlence merkezi Letafet Bar’da, her hafta olduğu gibi cumartesi günü sevenleriyle buluştu.

Bayram konserleri iptal

Kurban Bayramı dolayısıyla ülkemizde otellerin düzenlediği konser programları Türkiye’de yaşanan terör olayları neden ile iptal edildi.

Rekor Bülent Ersoy’da

Türkiye’den gelecek olan pek çok sanatçının, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeni ile ülkemizde sahne almaya hazırlandığı öğrenildi.

Stadyum konserini aratmadı

Soner Olgun, Merit Park Otel’in eğlence merkezi Lemon Park’da her hafta olduğu gibi cumartesi günü sevenleriyle buluştu.