Girne’de ‘Hadise’ çıktı

Girne Belediyesi’nin düzenlediği 9. Girne Kültür Sanat Günleri, Türkiye’nin sevilen  sanatçılarından Hadise’nin verdiği konserle devam etti.

Hande Yener sahnede tekme yedi

Başakşehir’de bulunan bir AVM’de hayranlarını karşısına çıkan Hande Yener, dansçılarından biriyle çarpışarak hayranlarını üzdü.

Adriana Lima’ya benziyor

Favoriler arasında gösterilen ve Türkiye’yi temsil edecek olan Gökçe Eygi, dünyaca ünlü top model Adriana Lima’ya benzerliğiyle dikkat çekiyor.

Bomba gibi geliyor

Türkiye’de “Karadut” adlı şarkısıyla beğeni kazanan Kıbrıslı Türk Nihayet, yeni single için çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor.

Gülben Ergen’den aşk şarkıları

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından birisi olan Gülben Ergen, 13 Şubat akşamı Girne’de bulunan Savoy Hotel’de sahne almaya hazırlanıyor.

Candan Erçetin Kıbrıs’tan ev aldı

Türkiye’nin sevilen seslerinden birisi olan Candan Erçetin Karpaz bölgesinden ev alırken dün Girne’de birkaç mekânda alışveriş yaparken görüntülendi.

Süper Star’a “Onur’’ Rozeti

Ülkemizde Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan, Türkiye’nin Süper Star’ı Ajda Pekkan, sahnede barış mesajı vererek Fransızca şarkı söyledi.

Ünlü mankenler podyumda

Türkiye’nin ünlü modacılarından Yıldırım Mayruk, 25 Kasım’da büyük bir defileye imza atacak.

Hadise yakında Kıbrıs’ta

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Hadise, önümüzdeki günlerde ülkemizdeki bir firmanın etkinliğine katılmaya hazırlanıyor.

Kendini geliştiriyor

Cemre Berkalp, ünlü modacı Hakan Akkaya’nın düzenlediği moda atölyesi seminerine katıldı.

Ekranları sevdi

Yaşamına Türkiye’de devam eden Eda Alisinanoğlu, Uçankuş TV’de program sunuyor.

Aşk şarkıları okuyacak

İrem Derici, 30 Ekim Cuma akşamı Çatalköy’de bulunan Acapulco Hotel’de hayranlarının karşısına çıkacak.

Baş manken olacak

Günay Musayeva, 12- 17 Ekim tarihinde İstanbul’da düzenlenecek Mercedes Benz Fashion Week’te modacı Çiğdem Akın’ın baş mankeni olacak.

Aydilge ile “Aşka Gel”

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Aydilge, uzun bir aradan sonra başarılı menajer Gaye Çıral’ın girişimleri sonrasında Kıbrıs’ta sahne almaya hazırlanıyor.

Hadise’ye 200 bin TL

Türkiye’nin sevilen sanatçısı Hadise, Kurban Bayramı’nda ülkemizde sahne alacak.