Dejavu Cafe’ye yoğun ilgi!

Türkiye’den yoğun talep üzerine Girne Dejavu cafeye gelen yaşam koçu, ilişki ve evlilik danışmanı Cihan’a yoğun ilgi sürüyor.

Yeni trend ince bir yüz!

Yıllardır birçok kişi kilolu gösteren yüz hatlarından rahatsız olduğunu dile getiren Estetisyen Pervin Dinçer, ameliyatsız yanak inceltme uygulamasını anlattı.

10 adımda obeziteyi yenin

Prof. Dr Abdulkadir Bedirli obeziteyi bu kadar yaygın hâle getiren sebepleri, sorunları obeziteyi ve obezite cerrahisini 10 maddede özetledi.

Anne adaylarına tüp bebek desteği

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, hayata geçirdiği projeyle anne adaylarına ücretsiz tüp bebek sahibi olmaları amacıyla tedavi imkanı sunmaya başladı.

Makyaj yaparken bir daha düşünün

Özellikle oje, ruj ve yüz kremlerinde bulunan bazı kimyasalların, kadınların normalden 4 yıl erken menopoza girmesine neden olabileceğini ortaya çıkardı.

Yalnızlık bulaşıcıdır

ABD’de yapılan bir araştırmaya göre, yalnızlığın tıpkı obezite, sigara tiryakiliği ve mutluluk gibi sosyal ağlar aracılığı ile bulaşabileceği ortaya çıktı.

17 Ekim 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

İlk olarak Burç yorumlarını sizlere aktarmadan önce bugüne ait burçlarınızı okurken lütfen yükselen burçlarına göre okumanızı ve bizleri takip etmenizi istiyoruz.