2017 yazını ‘hit’e boğacak

Hande Yener, geçtiğimiz yıl yayınladığı ‘Hepsi Hit’ albümünün ardından serinin ikincisi “11 Yeni Hit”i dün müzikseverlerle buluşturdu.

Başarılı sanatçı, temmuz ayında piyasaya çıkması beklenen albümün çıkış tarihini, hayranlarının yoğun ısrarı üzerine iki hafta öne çekerek sevenlerine erken bayram sürprizi yaptı.

Poll Production etiketi, Polat Yağcı prodüktörlüğünde piyasaya çıkan albümün süpervizörlüğünü ise Hande Yener yaptı. Birbirinden iddialı 11 şarkının yer aldığı albümde 8 şarkının söz ve müziği Mert Ekren’e ait olup; iki şarkının söz ve müziği Mete Özgencil, bir şarkının söz ve müziği ise Zeki Güner imzası taşıyor.

“Mor, Naber, Hani Bana” gibi hitlerle milyonlarca tık alan, son dönem Türk popuna yön veren ünlü müzik adamı Mert Ekren bu albümde yaptığı slogan şarkılarla yine adından söz ettirecek.

Albümdeki ‘Ben En Çok’ şarkısının aranjesinde ise Amerika’da birçok hite imzasını atan, Ünlü Aranjör Devrim Karaoğlu’nun ismi göze çarpıyor. Selena Gomez, Lana Del Rey ve Miley Cyrus gibi dünyaca ünlü isimlerle çalışan Karaoğlu yaptığı düzenleme ile albümün kalitesini ortaya koyuyor.

Albümde yer alan şarkıların yanı sıra remix versiyonlar da dikkat çekmekte. Çağın Kulaçoğlu, Levent Lodos ve Nurettin Çolak’ın düzenlemeleri ile albümün farklı sound’u müzikseverlere eşsiz bir müzik ziyafeti sunuyor.

Aranjelerin Dubai’deki Deaddog’s Playground Stüdyoları’nda yapıldığı albümün fotoğrafları için Yener, Cem Talu’nun objektifine poz verdi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.