“Ailece tatil yaptık”

Seçkin Piriler’in yakın dostu Meral Kaplan Kanioğlu yaşanan olaylara açıklık getirirken Kıbrıs Gazetesi’ne konuştu.

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze’nin ihanetiyle zor günler geçiren Seçkin Piriler ülkemize 31 Aralık günü annesi, küçük oğlu ve çok yakın arkadaşı Meral Kaplan Kanioğlu’nun annesi, eşi ve çocuğu ile birlikte geldi.

Kıbrıs Gazetesi’ne konuşan Meral Kaplan Kanioğlu “ Seçkin’i son günlerde yaşadığı olaylar nedeni ile dört günlüğüne kendisini ben ve eşim Kıbrıs’a çağırdık. Seçkin benim çok iyi arkadaşım biraz kafa dağıtmak için geldi. Yeni yıl akşamı ailece Sibel Can konserini izledik, cumartesi akşamı ise Yıldız Tilbe’yi izledik. Çocuğu on dakika yanına aldı sonra oteldeki dadıya teslim etti” dedi.

Kanioğlu, “ Seçkin Piriler yılbaşı gecesi küçük oğlu Volkan’ı ‘barda kucağında uyuttu’ haberleri asılsızdı. Medyada çıkan fotoğraf Yıldız Tilbe’nin konserindeydi. Orası bir salon ve herkesin çocuğu vardı” dedi.

Meral Kaplan Kanioğlu “Yaşadığı sorunlar nedeni ile şimdilerde çok zor günler geçiren yakın dostum Seçkin Piriler’e bu tür çamur atmak çok basit. Allah’tan ben eşim ve ailem de orada idi. Kıbrıs’ta Seçkin ailesi ve bizim ailemizle tatil yaptı. Perşembe ailece Kıbrıs’a gittik, Pazar akşamı ailece döndük” ifadelerini de kullandı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir