Kıbrıs

Akçıl ve dansçılar geceye damga vurdu

Johnnie Walker önderliğindeki The Whisky Festival’de 15 Nisan Cumartesi akşamı 5 Mile Club’ta Sinan Akçıl sahne aldı.

The Whisky Festival’in cumartesi akşamı 5 Mile Club’da gerçekleşen partisinde Sinan Akçıl’ın dansçıları ile birlikte sunduğu sahne performansı konuklara doyumsuz bir eğlence yaşattı.

Kuzey Kıbrıs’ın eğlence hayatına damga vurmaya devam eden Johnnie Walker önderliğindeki The Whisky Festival’de, 15 Nisan Cumartesi akşamı Sinan Akçıl sahne aldı. Girne’nin sevilen mekanlarından 5 Mile Club’da dansçıları ile birlikte eşsiz bir sahne performansı sergileyen Sinan Akçıl, kendi albümündeki parçalarının yanı sıra pek çok sanatçıya yaptığı birbirinden hit parçaları art arda sıraladı. Konuklar gece boyunca tüm şarkılarda Sinan Akçıl’a eşlik ederken doyasıya dans etti.

The Whisky Festival DJ Suat Ateşdağlı’yı ağırlayacak
Her hafta birbirinden özel partilerle adaya renk katan The Whisky Festival, 22 Nisan Cumartesi akşamı DJ Suat Ateşdağlı’yı ağırlayacak. Müzik direktörlüğü de yapan ve pek çok ünlü ismin hit parçalarına yaptığı remixlerle müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği deneyimli DJ Suat Ateşdağlı, Lefkoşa’da bulunan Hangover Cafe & Bar’da gerçekleşecek partide performans sergileyecek.

free
web stats
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Magazin dünyasından son dakika gelişmeler, ünlülerin, mankenlerin, sanatçıların flaş haberleri!

Copyright © 2017 Kibrismagazin.com

To Top