Anadolu’nun mankenini seçtiler

Top Model of Anatolia 2019 “Ulusal Mankenlik Yarışması”nda Sahra Cura ( Bursa) 1. seçilerek Anadolu’nun Tescilli Top Modeli olmanın sevincini yaşadı. Yarışmada Yasemin Temiz (Antalya) 2. ve Elif Baş (Bursa) 3. oldu.

Bursa Buttim Kültür Merkezinde Akın Çınar ve Tarkan Acar tarafından düzenlenen Top Model of Anatolia 2019 “Ulusal Mankenlik Yarışması”nda Anadolu’nun yeni tescilli Top modeli belirledi. Yarışmaya Türkiye’nin gözde isimleri Tuğçe Aral (Eski Türkiye Güzeli) Oktay Seven (Modacı) Deniz Demirpençe ( Medikal Kozmetolog) Murteza Doğan (İş Adamı / Ana Sponsor) Gürkan Kaya ( Diş Hekimi) Özgür Şahin (Sanatçı),Cem Ekren (Mayo Firma Sponsoru) ve Nurcan Bizimtuna ( Saç ve Makyaj Firma Sponsoru) Jüri üyesi olarak katıldı.

Top Model of Anatolia 2019 “Yarışmasının Organizasyonunu Tarkan Acar ve Akın Çınar üstlenirken yarışmada, gecenin sunuculuğunu başarılı sanatçı ve Manken Ayça mutlu geceyi sundu.

Gecenin direktörlüğünü başarılı Yönetmen Onur Coşkun üstlenirken, ünlü moda fotoğrafçısı Gürkan Baydar ve Ekibi Hakan Kurtoğlu ve Canan Işık tüm kamp ve gala fotoğraf çekimlerini objektiflerinde yansıttılar.

Basının ve Bursalıların yoğun ilgi gösterdiği yarışmada, Sahra Cura ( Bursa) 1. seçilerek Anadolu’nun Tescilli Top Modeli olmanın sevincini yaşadı. Yarışmada Yasemin Temiz (Antalya) 2. ve Elif Baş (Bursa) 3. oldu.

Jüri Oylaması ile Belirlenen Mansiyon Ödülleri ise şöyle sıralandı:
En İyi Fizik: Sahra Cura ( Bursa), En İyi Yüz: Hande Ceran ( İstanbul), En İyi Mayo Taşıyan: ( Yasemin Temiz (Antalya), En İyi Kostüm: Aslı Demir (Bursa), En İyi Fotomodel: Elif Baş oldu (Bursa).


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir