Anne-Marie festivali iptal edilince ücretsiz konser verdi

Son dönemde büyük çıkış yakalayan şarkıcı Anne-Marie, sahne alacağı festivalin iptal edilmesinin ardından hayranları için ücretsiz konser verdi.

Güzel şarkıcı Anne-Marie, Güney Kore’de düzenlenecek olan Holiday Land festivalinde konser vermeye hazırlanıyordu. Festivalin “yapısal olarak güvensiz” bulunması sebebiyle iptalinin ardından şarkıcı, hayranlarını üzmemek için özel bir konser verdi. Bir otelin toplantı salonunu kiralayan Marie, hayranlarına özel ücretsiz bir konser vereceğini açıkladı.

“Hiç kimse gösteriyi durduramaz”
“Hayranlarımın beni izlemeden eve dönmelerini istemedim” diyen başarılı müzisyen, ülkede büyük saygı kazandı. Marie, konserin başında hayranlarına Korece “Hiç kimse gösteriyi durduramaz” dedi. Incheon’un Paradice-City otelindeki konseri duyan hayranları gece yarısı da olsa salonu tamamen doldurdu. Hayranlarıyla sürekli etkileşim halinde bir konser veren Marie, istek şarkıları da seslendirmeye çalıştı. Marie, konserini izlemeye gelenlere, “Dürüst olmam gerekirse, oldukça hazırlıksız bir konser veriyorum. Hangi şarkıyı söylememi istersiniz?” diye sordu. Ücretsiz düzenlenen konsere giriş yapamayanlar için Instagram’dan canlı yayın da yapıldı. Marie’nin sempatik tavırları ülke medyasının gündemine düştü.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.