Bingöl’den orkestra ve dans şov

Ünlü türkücü Yavuz Bingöl, geçtiğimiz Çarşamba gecesi Port Cratos’ta sahne aldı. Muhteşem orkestrası ve dans gösterileriyle renklenen gecede Yavuz Bingöl, en sevilen türküleri ile izleyenlere unutulmaz bir konser verdi.

Hafta içi olmasına rağmen büyük rağbet gören konserde Yavuz Bingöl, senfoni orkestralarını aratmayacak orkestrası ile muhteşem bir konsere imza attı. Port Cratos konseri için beraberinde getirdiği 30 kişilik ekibi ile en sevilen türküleri seslendiren Bingöl, sadece kulağa değil, sahnesinde kendisine eşlik eden dansçıları ile gözlere de hitap etti. “Çökertme”parçasında dans eden Zeybek ve Azeri türkülerde kendisine eşlik eden, Kafkas dansları da sunan dansçı çift büyük alkış aldı. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Bingöl, sadece repertuarından parçaları değil, izleyenlerin istek parçalarını da seslendirerek memnuniyeti artırdı. Ünlü türkücü, izleyenlerin yoğun ısrarları sonucu sahneye veda edemedi. Veda konuşmasının ardından alkışlarla sahneye geri çağırılan Bingöl, ısrarları kırmayarak birkaç parça daha seslendirerek konserine son verdi.

Ünlü türkücü 15 Temmuz Cuma gecesi Port Cratos’ta gerçekleşecek Deniz Seki konserinde de sanatçıya birkaç parçası ile eşlik edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir