Buray UKÜ’lü Hayranlarıyla Bir Araya Geldi

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi (UKÜ) Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen “UKÜ 21. Bahar Şenlikleri – “Yaşa, Öğren ve Paylaş / Live, Learn & Share” temasıyla Buray’ı ağırladı.

Buray, “Sen Sevda Mısın”, “Kimsenin Suçu Yok” ve “Aşk mı Lazım” adlı şarkıları ile UKÜ’lü öğrencileri coşturdu. UKÜ Amfi Tiyatro’da gerçekleştirilen konsere binlerce kişi katılarak, ünlü şarkıcının seslendirdiği şarkılara eşlik ettiler.

Müzik kariyerine Haluk Bilginer, Gökhan Tepe, Soner Arıca, Berksan, İzel gibi pek çok sanatçıyla gitarist olarak destek vererek başlayan Buray, Kıbrıs’ta birçok sanatçının albümünde de aranjörlük yaptı. Ünlü Şarkıcı Buray, 2015’te çıkardığı “İstersen” şarkısıyla popüler olmuş ve hızlı bir şekilde kariyer basamaklarını çıkarak başarısını kanıtladı. Avusturalya’da tanıştığı söz yazarı ve besteci Gözde Ançel ile birçok şarkıya imza atan başarılı şarkıcı, başta Ferhat Göçer’in “Unutmuş Çoktan” şarkısı olmak üzere; Ömür Gedik ve Selim Gülgören gibi sanatçılara da çeşitli besteler yaptı.

Konser, Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi bünyesinde bulunan Sosyal Aktiviteler Koordinatörü Naziyet Uzunboylu’nun ünlü Türk Pop şarkıcısı Buray’a plaket takdimiyle son buldu.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir