Cratos’ta bayram bir başka geçecek

Ramazan Bayramı’nda plajı Port Cratos’un da açılışını gerçekleştirecek olan Cratos Premium Hotel, bu önemli organizasyonda sahne alacak isimler ve özel şovlar için tam 3 milyon dolar harcadığını açıkladı.

Cratos bayramda Türkiye’den ve dünyadan yaklaşık 300 kişilik sanatçı grubuna ev sahipliği yapacak. Ramazan Bayramı etkinlikleri ve Port Cratos’un açılışına katılmak üzere Cratos Premium’a gelecek sanatçılar, tam 50 tır malzemeyi de beraberinde getirecek. Bayramda Cratos’un konuklarını, dünyanın dört bir yanından gelen şov gruplarıyla dolu olağanüstü bir etkinlik programı bekliyor. Mania Show, 48 kişilik şov grubuyla İsrail’in en ünlü müzik grubu Sun Band, Las Vegas’tan sırf bayram programı için özel olarak getirilen Vin Cardinal ve Steel Band grupları, müzik performansları ve şovlarıyla konuklara keyifli dakikalar yaşatırken, DJ David Şaboy da bayram boyunca oteli hareketli ritimlerle buluşturacak.

İki Star Cratos’ta sahne alacak

Daha önce ülkemiz otellerinin bayram programında da belirttiğimiz gibi Cratos’un yaşayacağı coşkulu konserler arasında Megastar Tarkan ve Süperstar Ajda Pekkan da yer alıyor. Ajda Pekkan bayramın ilk gününde sahne alacağı Port Cratos’ta çok özel bir konserle konukları mest edecek. Megastar Tarkan ise bayramın üçüncü gecesinde yepyeni şarkıları ve muhteşem şovlarıyla, Port Cratos sahnesinde olacak. Yine bayramın üçüncü günü ünlü DJ Suat Ateşdağlı “turntable”ın başına geçecek. Suat Ateşdağlı, 12 Eylül Pazar günü de Cratos Premium’da olacak. Ateşdağlı’ın performansının hemen ardından “Love Me” ve “Save Me” adlı şarkılarıyla ortalığı kasıp kavuran Morandi Grubu da Premium’u müzik ve dansla buluşturacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir