Cratos’ta Deniz Seki rüzgarı esti

Türk pop müziğinin güçlü yorumcularından Deniz Seki geçtiğimiz Cumartesi Port Cratos’ta verdiği konser ile hayranlarını hem hüzünlendirdi hem eğlendirdi.

Sanatçı, yaklaşık 2 saat süren performansı ile izleyenleri adeta büyüledi. Geçmişten günümüze dillerden düşmeyen parçalarını seslendiren Seki, konserine en son parçası “Suya Hapsettim” ile başladı. Konserinin ilk bölümünde slow parçalara ağırlık veren Deniz Seki, ikinci bölümde ise en sevilen hareketli parçaları konseri izleyenler ile birlikte seslendirdi. Güçlü yorumcu, giydiği pembe kostümü ve sempatik tavırları ile büyük beğeni topladı.

“Bundan sonra bencillik yapmayıp şarkılarımı arkadaşlarımla paylaşacağım”
Hülya Avşar’ın geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı ve hayalindeki parçanın müziğini ve klibini tarif ederek Deniz Seki’nin bestelediği “Geçmiş Olsun” parçasını konserinin ikinci yarısında seslendiren sanatçı, mikrofonu seyircilere uzatarak şarkıyı onlara söylettirdi. Hülya Avşar’ın klibini izleyip izlemediklerini soran Seki, bestelerini diğer sanatçılarının seslendirmelerinden büyük keyif duyduğunu ileterek, “bundan sonra bencillik yapmayıp arkadaşlarımla şarkılarımı paylaşacağım” dedi.

Birbirinden hareketli parçaları ve dansları ile sahnede yerinde bir dakika olsun durmayan sanatçı, Port Cratos’ta unutulmaz bir performansa imza attı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir