Cratos’ta “Limon Çiçekleri” Açtı

Türk pop müziğinin parlayan yıldızı Mustafa Ceceli, Cratos Premium Hotel’de Cumartesi akşamı seslendirdiği birbirinden hareketli ve duygusal parçalar ile sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Başarılı albüm çalışmalarıyla adından sıkça söz ettiren ettiren Mustafa Ceceli Cratos Premium Hotel’de geçtiğimiz hafrasonu konser verdi.Otelin balo salonunda gerçekleştirilen konsere yaklaşık 1500 kişi katıldı. Romantik şarkıların sesi olarak anılan Mustafa Ceceli anılanın aksine seslendirdiği birbirinden hareketli parçalarla izleyenleri bir dakika olsun yerinde oturtmadı. Genç şarkıcı efendi kişiliği ve mütevazi tavırlarıyla herkesi kendine hayran bıraktı. Salonu dolduran hayranları ile sürekli diyalog halinde olan sanatçı, mükemmel sesi ve sahne performansıyla izleyenlerden tam not aldı.

Ceceli konserinde ‘Hastalıkta sağlıkta,Limon Çiçekleri,Dön,Gidersen ve Unutamam gibi en sevilen parçalarının yanı sıra , Türk sanat müziğinin en hareketli parçaları ile 6 sene boyunca vokalistliğini yaptığı Sezen Aksu’ya ait parçalar da seslendirdi. Sahnede yerinde durmayan güçlü yorumcu konser boyunca izleyenlerin yanlarına giderek onlarla birlikte dans etti, beraber halay çekti. Konser yaklaşık 2 saat boyunca tüm enerjisiyle devam etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir