Cratos’ta muhteşem düet

Açıldığı günden bu yana gerçekleştirdiği organizasyonlarla ses getiren ve ilklere imza atan KKTC’nin ilk ve tek premium oteli Cratos Premium, 26 Mart Cumartesi gecesi yine bir ilke daha imza atarak Serdar Ortaç ve Petek Dinçöz’ü aynı sahnede buluşturdu.

Türkiye’nin gözde assolistlerinden Petek Dinçöz, Cratos Premium misafirleri için sergilediği muhteşem performansı ile izleyenleri büyüledi. Bu gece için özel olarak diktirdiği kostümü ile gözlere de hitap eden güzel assolist, misafirlere unutamayacakları bir gce yaşattı. Türk Sanat müziği eserleri ile konserine başlayan Dinçöz, daha sonra söylediği hareketli parçalarla izleyenleri coşturdu. Programının sonuna doğru Petek Dinçöz Serdar Ortaç’ı sahneye davet etti . “Kurudum” ve “Bilsem ki” parçalarını beraber seslendiren ikili, düet yaparak KKTC’de bir ilke imza attılar. Bu muhteşem düetle izleyenlerin alkışları bir dakika olsun dinmedi. Petek Dinçöz aynı zamanda sahneden Serdar Ortaç’ın Cratos Premiım Hotel için özel olarak bestelediği parçayı beğendiğini ve otele hayran kaldığını sürekli vurguladı. Petek Dinçöz’ü izleyenler arasında sevgilisi Can Tanrıyar , Cratos Premium Yönetim Kurulu ve ünlü gazeteci Kenan Erçetingöz de vardı.

Gösterdiği başarılı performans ile hem göze hem kulağa hitap eden Petek Dinçöz’den sonra sahneyi devralan Serdar Ortaç, her zamanki yüksek performansı ve bitmek bilmeyen enerjisi ile Cratos Premium misafirlerini yine eğlencenin doruğuna çıkarttı. Yurtdışından bu gece için özel olarak gelen melek kostümlü modeller ile sahneyi paylaşan Serdar Ortaç, yeni albümünden de birçok parçayı Kıbrıs’ta ilk defa Cratos Premium misafirleri için seslendirdi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir