Cratos’ta muhteşem konser

Türk pop müziğinin Kıbrıs’lı starı Ziynet Sali, hafta sonu Cratos Premium Hotel balo salonunu dolduran yaklaşık 1000 kişiye muhteşem bir gece yaşattı.

“Kıbrıs’ın incisi” diye hitap ettiği Cratos Premium’un misafirlerine eğlence dolu saatler yaşatan ve şarkılarıyla sevenlerine müzik ziyafeti çeken Sali, samimi tavırları ve sahne performansıyla gönülleri fethetti. En güzel şarkılarından oluşan repertuarıyla hayranlarını coşturan Sali,eski ve yeni şarkılarının yanısıra seslendirdiği yöresel şarkılarla da sevenlerini coşturdu. Tam 2.5 saat sahnede kalan sanatçı, sahneden inerek sevenlerinin şarkı isteklerini de yerine getirdi. Kıpır kıpır şarkılarıyla ve Karadeniz türküleriyle izleyenleri bir dakika yerinde oturtmayan Sali, sahnede halay çekti, bitmek bilmeyen enerjisiyle konuklara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Ziynet Sali’nin bu muhteşem performansını izleyenler arasında Cratos Premium Yönetim Kurulu Başkanı Murat Bozoğlu ve eşi Tanya Bozoğlu, futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi, sosyetik güzel Süreyya Yalçın ve sevgilisi Turgay Gökdelen de vardı. Turgay Gökdelen’in doğumgünü de olan gecede pastayı sevgilisi Süreyya Yalçın ile üfleyen aşıkların gece boyu neşeli tavırları ve dansları dikkat çekti.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir