“Daha da zayıflıyorum”

Kuzey Kıbrıs’da Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak etkinliğinde sahne alan Fatih Ürek, müzik ve dans dolu bir geceye imza attı.

Konseri öncesinde gazetecilerle sohbet eden Fatih Ürek, “Zayıflayınca kıyafetler daha bir şık duruyor üzerinizde” iltifatı üzerine; “Evet daha da zayıflıyorum. Yalnız, biraz hastalandım. Uçak beni mahvetti. Çok üşüdüm” dedi.
Yeni şarkısının müjdesini veren ve Soner Sarıkabadayı” dan beste beklediğini söyleyen FatihÜrek, “Ona oynamayı öğreteceğim” dedi.

“Bahar sanki ilk buraya geliyor. Çok seviyorum Kıbrıs’ı. İyi ki geldim. Sizler de hoş geldiniz, şeref verdiniz”diyerek konuklarını selamlayan Fatih Ürek, konserine start verdi. Hayranlarını kırmayarak bol bol selfie çektiren ve yeni albümünden parçalarlar seslendiren FatihÜrek, muhteşem performansıyla konuklarının yerlerine oturmasına müsaade etmedi.

Sevilen şarkılarının çoğunu sahneden inerek konuklarının arasında söyleyen ve onlarla birlikte dans eden Fatih Ürek, sıra oryantal şova geldiğinde ise hayranlarını mest etti. Masaları ziyaret ederek hatıra fotoğrafları da çektiren Fatih Ürek, mikrofonu verdiği vokalistine övgüler yağdırarak, “Karadenizlidir, en iyi Karadeniz parçalarını söylüyor” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir