Defilesi bu akşam İstanbul’da

Kıbrıslı moda tasarımcısı Tezel Ziya, bu akşam Haute Couture koleksiyonunu, Garden Inn Haliç İstanbul Otel’de 118¬T Yönetim Çevresi eski Beşiktaş Lions Kulübü Derneği tarafından burslu öğrencilere destek olmak amacıyla sunuyor.

Günümüzün kanayan yarası, “Kadına Şiddete Hayır” temalı defilenin koreografisini ve şovlarını başarılı koreograf Asil Çağıl yapacak.
Koleksiyonunda gökkuşağı renklerine yer veren tasarımcı Tezel Ziya, her duygunun bir rengi olduğunu ve farklı duyguları tasarımlarında kullandığı renklerle anlatmaya çalıştığını söyledi.

Modacı Tezel Ziya’nın, geliri burslu öğrencilere aktarılacak olan defilesinde, Günay Musayeva, Sema Şimşek, Ebru Ürün, Nilüfer Kurt, Tuğçe Sarıkaya, Yağmur Ayaz, Gamze Balım, Yelda Kara, Açelya Kartal, Sanem Balcı, Özlem Katipoğlu ve Marina Federenko gibi ünlü mankenler podyumda yürüyecek. Defilenin sunuculuğunu ise Hande Aras yapacak.

Bu akşam İstanbul’da gerçekleştirilecek Tezel Ziya defilesine Kıbrıs Gazetesi magazin sorumlusu Orhan İsmailoğlu ve muhabir Devrim Eyyubi de takip ediyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.