Deniz Seki’den bayramda albüm müjdesi

Ünlü sanatçı Deniz Seki Les Ambassadeurs Hotel’deki bayram konseri öncesinde “Yeni albümde birkaç şarkımı çok sürpriz isimlerle söyleyebilirim.” diyerek yıldız isimlerle düetleri müjdeledi.

Muhteşem sesiyle kalplerin inceliklerine inen Deniz Seki bayramda Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle buluştu. bin 500 kişinin bulunduğu sahnede sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatan sanatçı şıklığıyla da adeta göz doldurdu.

Bayram akşamında sevenleriyle buluşmanın mutluluğunu yaşayan Seki sahne öncesi röportajında şunları söyledi “ Öncelikle tüm Müslüman aleminin bayramı kutlu olsun. Bolluk, bereket, afiyet içinde şahane bir bayram olsun. Herkes birbirini sevgiyle kucaklasın. Çok güzel bir bayram olsun. Kazasız, belasız. Bu bayram herkes çok dikkatli olsun. Bugün bayramın ilk günü. Kıbrıs’ta olmaktan çok mutluyum. 22 Ağustos’ta ilk defa Rafet El Roman’la Harbiye’de beraber sahne alacağız. Ben normalde Bodrum’da yaşamaya başladım. 1 yıl boyunca Bodrum’da yaşamayı düşünüyorum. İşler için gidip geleceğim. Bodrum’daki hayatım çok müstakil, çok izole. Kitap okuyorum, şarkı yazıyorum, kendi kendimeyim. Gelen giden arkadaşlarım. Evimin bahçesinde karpuzum bile var. Ekip biçmeyi çok seviyorum. Eylül sonu gibi İstanbul’a gelip ‘Best of Deniz’ adlı albümüme başlamak istiyorum. O kadar çok bilinmeyen şarkım var ki ben bunların hepsini yeni nesile aktarmak istiyorum. Çünkü onların hepsi gerçek duygulardan oluşmuş şarkılar. Bunun için çok heyecanlıyım. Yeni albümde birkaç şarkımı çok sürpriz isimlerle söyleyebilirim.”

Röportajı sonrasında sahneye çıkan Deniz Seki, muhteşem bir bayram programıyla sevenlerinin yüreklerine aktı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir