Diva ve Ortaç fırtınası

Her hafta sonu birbirinden ünlü isimleri sevenleriyle buluşturan Port Cratos, 29 Temmuz Cuma gecesi Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy’u, 30 Temmuz Cumartesi gecesi ise sahnelerin enerjisi bitmek bilmeyen yıldızı Serdar Ortaç’ı konuk edecek.

Port Cratos konserine oldukça kalabalık bir ekiple katılacak olan Diva, izleyenlere unutamayacakları bir müzik ziyafeti sunacak. Yılların eskitemediği güçlü yorumcu, geçen haftalarda bir konsept gecesinde seslendirdiği pop şarkıları ile beğeni toplamıştı. Ersoy Kıbrıs’ta ilk defa Port Cratos konserinde , TSM parçalarının yanısıra repertuarında pop şarkılara da yer verecek. Konserlerinde sahne performansı kadar kostümleriyle de çok konuşulan Bülent Ersoy, 29 Temmuz konseri için Nur Yerlitaş’a hazırlattığı kostümü ile yine tüm dikkatleri üzerine çekecek. Diva, saatlerce süecek muhtşem sahne performansı ile Cuma gecesine damgasını vuracak.

Daha önce defalarca Port Cratos sahnesinde konser veren ve her konserini tıklım tıklım doldurmayı başaran Türk pop müziğinin beste fabrikatörü Serdar Ortaç ise, 30 Temmuz Cumartesi gecesi sevenlerini yine bir dakika yerinde oturtmayacak. Herkes tarafından ezbere bilinen ve dillerden düşmeyen parçalarını seslendirecek Ortaç’a yine güzel dansçıları sahnede eşlik edecek.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir