Eğlenceye yeni boyut geliyor

Doğunun gizemi batının eğlencesi ile buluşuyor,düşlenilen her şey Golden Cage’de gerçeğe dönüşüyor!

Sadece KKTC’de değil Türkiye’de de çok konuşulan ve adanın eğlence anlayışını değiştirerek yaza damgasını vuran Cage, baştan sona yenilenerek Golden Cage adı altında Port Cratos’ta 30 Aralık Cuma günü misafirlere kapılarını açıyor.

Halil Adacan’ın dekorasyonunu yaptığı ve bir çok malzemenin Beyrut ve Dubai’den geldiği mekanın duvarları ve lavaboları tamamı ile ressamlar tarafından çizilip boyandı. Golden Cage’in tüm personel kıyafetleri ise, “Bugün Ne Giysem” yarışmasının jüri üyesi ünlü modacı Hakan Akkaya tarafından tasarlanarak dikildi.

Yazdan farklı olarak Golden Cage’de muhteşem yemekler lezzetseverlerle buluşuyor. Beyrut’tan gelen Lübnan mutfağı ustası Yahia Serbey ,Hasan Aytemur danışmanlığında tabbuli’den fatosuh’a,kibbeh’den özel soslu ızgara etlere kadar bugüne kadarki en leziz Lübnan mutfağı yemeklerini sunarken; hem yemek esnasında hem de yemek sonrası kulüp kısmında 12 kişiden oluşan şov ekibi kimi zaman Arabistan-Hindistan diyarlarından uçup gelen şovlarla , kimi zaman da Amsterdam-Miami kulüplerinden çıkma gösteriler ile Golden Cage’de rüya gibi geceler yaşatacak.

Kıbrıs’ın eğlence anlayışını yine bambaşka bir boyuta taşıyacak olan Golden Cage, yılbaşı gecesi için rezervasyon almaya başladı. Mekan, Pazar hariç her gün saat 20:00 itibari ile açık olacak . Geceyarısından itibaren saat 04:00’e kadar da club olarak hizmet verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir