En hit şarkılar burada

Ülkemizin en çok tercih edilen eğlence kulüplerinden Cage Club, hafta sonu eğlencesiyle adından söz ettiriyor.

Ülkemizin başarılı DJ’leri Umut Özsoy ve Mehmet Kuruz’un kabin başına geçerek en hit parçalara yer verdiği gecede, eğlence.severler özel olarak hazırlanan sürpriz gösteriler eşliğinde sabahın ilk ışıklarına kadar dans ediyor.

Konsept; elektronik müzik festivali
Cage Club yaz sezonunda Amsterdam’ın dünyaca ünlü DJ’lerini kabininde ağırlamaya devam ediyor. 2016 yaz programları çerçevesinde dünya turlarına devam eden Revealed DJ’leri Thomas Newson, Kill The Buzz ve Joey Dale bu akşam “Cage Elektronik Müzik Festivali” konseptiyle performanslarını sergileyecek.

Geçtiğimiz haftalarda DJ Dyna ve DJ Quintino performanslarının ardından bu akşam Amsterdam’ın itibarlı elektronik müzik firması Revealed Recordings bünyesinde isimlerini dünyaya duyurarak başta Avrupa ve ABD’nin Tomorrowland, Creamfields ve Ushuaia gibi isim yapmış festivallerinde boy gösteren sanatçıları tek gecede sahnesine çıkaracak olan Cage Club ülkemizde elektronik müzik organizasyonu adına bir ilki başarmayı hedefliyor.

Cage Club, Amsterdam merkezli Revealed Recordins ile yaptığı işbirliği sonucu gerçekleştireceği etkinliğe ilginin ertesi günün tatil olması nedeniyle yoğun olmasını bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir