Eyi da geldik bu Letafet’e

Merit Park Hotel bünyesinde hizmet veren Letafet Lounge Bar’da çarşamba akşamı adanın en iyi seslerinden, sevilen sanatçı Ahmet Evan sahne aldı.

Sahneye Ajda Pekkan’ın sevilen şarkılarından “O Benim Dünyam”la çıkan sanatçı, bir an olsun bitmeyen enerjisiyle dinleyenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

Sevilen sanatçı Ahmet Evan, Girne’deki Merit Park Hotel’in gözde eğlence mekânı Letafet Lounge Bar’da sevenleriyle buluştuğu gecede eğlence durmaksızın devam etti. Evan, programı boyunca Ajda Pekkan, Cem Karaca, Barış Manço, Erkin Koray, Mazhar Fuat Özkan gibi Türk Müziği’ne damgasını vurmuş sanatçıların unutulmaz eserlerini seslendirdi. Letafet’i dolduran izleyiciler, her şarkıya büyük bir coşkuyla eşlik etti.

“Bu güzel geceye hepiniz hoşgeldiniz. Eyi da geldik bu Letafet’e” diyerek Merit Park ailesine çok teşekkür eden, 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı’nı kutlayan sanatçı, kendi parçası olan ‘En Güzel Hikayem’i izleyicilerle hep bir ağızdan söyledi. Kendine has üslûbu ve tarzı olan sanatçı, eline aldığı davulla da şov yaptı.

Güçlü sesi ve yorumuyla misafirlerine doyumsuz anlar yaşatan Ahmet Evan, her çarşamba akşamı Merit Park Letafet Lounge Bar sahnesinde sevenleriyle buluşacak.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.