Funda Arar farkı

Cratos Premium’da geçtiğimiz Cumartesi gecesi sahne alan güçlü yorumcu Funda Arar muhteşem bir konsere imza attı. Sanatçı, zerafeti ve mükemmel sesi ile izleyenlere “Funda Arar farkı” dedirtti.

Funda Arar haftasonuna damgasını vurdu. Port Cratos’ta sahne alan güzel yıldız, eski ve yeni şarkıları ile izleyenleri adeta büyüledi. Arar, kostümü ile de ilgi odağı idi. Sanatçı, iddialı kostümü arkası siyah tüllü mini şortu ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Funda Arar, sadece kendi şarkılarını seslendirmedi repertuarına kattığı, “ Dert Bende Derman Sende, Agora Meyhanesi” gibi parçalara izleyenler hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Güzelliği, zerafeti ve bitmek bilmeyen enerjisi ile hayranlarından tam puan alan sanatçı, 2 saat boyunca Port Cratos’u dolduran yaklaşık 1000 kişiye unutulmaz bir gece yaşattı. Arar, bir ara hayranı bir bayanı sahneye davet etti. Çıplak ayakla sahneye çıkan hayranı ile güçlü yorumcu sahnede göbek atarak dans etti.

Arar’ın Port Cratos performansını izleyenler arasında yılların eskitemediği sanatçı Erol Evgin de vardı. Konserini başladığı gibi yüksek tempoyla bitiren güçlü yorumcuya izleyenleri doyamadı.Arar,mekanı dolduran yüzlerce kişinin yoğun alkışları ile konserine son verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir