Erol Evgin’den İstiklal Marşı

Erol Evgin, TBMM’nin açılışının 100. yıl dönümü için İstiklal Marşı’nı şiir olarak okuyup, sosyal medya hesabında paylaştı…

Aleyna Tilki sahneleri özledi

Evde geçirdiği günleri sık sık takipçileriyle paylaşan Aleyna Tilki, instagram paylaşımında sahneleri özlediğini söyledi.

Demet Özdemir dansıyla sosyal medyayı salladı

TV8’de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol ile başrolü paylaşan güzel oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından paylaştığı dans videosuyla adından söz ettirdi.

Yasmin Erbil’den karantinada göbek dansı

Koronavirüs salgını nedeniyle evinden çıkmayan Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil, karantinada stres atmak için evde göbek dansı yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Seda Bakan’dan ilginç dans performansı

Karantina günlerini evinde geçiren oyuncu Seda Bakan, şarkıcı Hadise’nin ‘Sıfır Tolerans’ isimli şarkısında bornozla dans ettiği anları sosyal medya sayfasından takipçilerinin beğenisine sundu.

Şeyma Subaşı’dan Tepki Çeken TikTok Videosu

Şeyma Subaşı, evde vakit geçirmeye çalışan her ünlü gibi TikTok’a merak saldı, hesap açtı. Çektiği ilk videosu ise tepkilere yol açtı… Subaşı kısa süre sonra hesabını kapattı.

Haluk Levent direk dansı yaptı!

Sanatçı Haluk Levent, İzmir’deki orman yangınına dikkat çekmek için konser düzenledi. Konserde direk dansı yapan Levent videoya, “Ne söz verdiysem o” notunu ekledi.