Girne’de Özcan Deniz izdihamı

Bu yaz sezonunda sadece Kıbrıs Elexus Hotel’de sahne alacak olan Özcan Deniz, gerçekleştirdiği ilk konserinde yerli ve yabancı hayranlarının izdihamıyla karşılandı.

Yeni albümünde yer alacak parçalarındaki etkileyici yorumuyla seslendiren ünlü sanatçı geceye damgasını vurdu.

Girne’nin eşsiz panoromik manzarasında, muhteşem sanat performanslarına ev sahipliği yapan Elexus Hotel, Özcan Deniz konseriyle konuklarına unutulmaz bir gece yaşattı. Yaklaşık 2 bin kişinin katıldığı konserde ünlü sanatçı, sahneye adım atmasıyla hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılandı. Konserin ilk dakikalarında görüntü almak için birbirleriyle yarışan konukların sahne önünde oluşturdukları izdiham ve Deniz’e ulaşma çabaları birbirinden ilginç görüntüler oluşturdu. Yurtdışında da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Deniz’in performansı sırasında “Dön Desem”, “Nasip Değilmiş”, “Beyaz Kelebeğim” adlı şarkılarını seslendirdi.

Tekrar gelecek
Özcan Deniz, yeni albümünde yer alacak parçalarındaki etkileyici yorumuyla geceye damgasını vurdu. Ünlü sanatçı gerçekleştirdiği konserinin ardından duygu ve düşüncelerini paylaştı. Ünlü sanatçı, “Uzun bir aradan sonra kalbimde çok özel bir yeri olan Kıbrıs’ta sizlerle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Aşk tanrıçası Afrodit’in doğduğu topraklar olarak bilinen Kıbrıs’ın kültür ve sanat etkinlikleriyle bütünleşen hoteli Elexus’ta 13 Temmuz ve 7 Eylül tarihlerinde tekrar müzikseverlerle bir araya geleceğim.” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.