Kıbrıs

Gizem Akbil, ilk solo albümünü tanıttı

Ülkemizin sevilen ve başarılı sanatçılarından Gizem Akbil, merakla beklenen ilk solo albümü “Zamanı Geldi”yi müzikseverlerin beğenisine sundu.

Kıbrıslı sanatçı Gizem Akbil, merakla beklenen ilk solo albümü “Zamanı Geldi”yi müzikseverlerin beğenisine sundu.

Toplam 7 şarkıdan oluşan ve Mayıs ayında kayıtlara başlanan albümde 2 şarkının sözleri Reyhan Yalovalı, 1 şarkının sözü Sadi Kızılşahin, 1 şarkının sözü Heves Nazıroğlu-Gizem Akbil ve 3 şarkının da sözleri Gizem Akbil tarafından yazılırken 5 şarkının müzik düzenlemeleri Gizem Akbil ve 2 şarkının müzik düzenlemeleri Reyhan Yalovalı tarafından yapıldı. Albüm kapak fotoğrafları Menteş Altan tarafından çekilirken, albüm kapak tasarımı Beaz Tasarım/ Umay & Erol Kutay tarafından yapıldı.

Albüm ana sponsoru “SAYTEV”
Albümün ana sponsorluğunu ülkemizin önde gelen sivil toplum kuruluşlarından biri olan Saydam Tarih ve Eğitim Vakfı (SAYTEV) üstlenirken, Nehir Demirel’in yönetmenliğinde çekilen 1,5 dakikalık albüm tanıtım klibinin görüntü yönetmenliğini Olgaç Öke, çekim ve montaj Öke Film & Cut tarafından tamamlandı.

Albümde çok değerli isimlerin katkısı var!
Gizem Akbil’e ilk solo albümünde desteğini eksik etmeyen ve emeği geçen Çağıl İşgüzar, Cahit Kutrafali, Hakan Nart, Yusuf Çerkez, Cengiz Ercümer, Mertcan Kıranda, İstanbul Strings Yaylı Grubu, Cihan Doğan gibi önemli isimler ve gruplar bulunurken, Mix ve Mastering’te ise Opus Music Records ve Artline Mastering stüdyoları yer aldı.

“Zamanı geldi”
Albümün tanıtım klibi yayınlandıktan sosyal medya üzerinden açıklama yapan Akbil, “Yaşadıklarım, yaşadıkların. Hepimizden bir şeyler var elbette. Çok bekledim. Sizinle buluşmak için çok geciktim. Ama artık ‘Zamanı Geldi’. Beni ben yapan tüm yaşadıklarıma, tüm yaşanmışlıklarıma… Teşekkürler.” notu ile duygularını takipçileri ile paylaştı.

Müzikseverler ekim sonunu bekleyecek!
Ekimin son haftası tanıtım konseri gerçekleştirildikten sonra solo albüm piyasaya sunulacak.

free
web stats
Yorum Yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Magazin dünyasından son dakika gelişmeler, ünlülerin, mankenlerin, sanatçıların flaş haberleri!

About Us

Mattis ac condimentum sed, iaculis et dui. Integer non lectus luctus, sodales nulla in, blandit dolor.

Nullam quis dolor sed nisi sollicitudin vehicula ac sed magna. Praesent tincidunt facilisis nisl, sit amet suscipit tellus congue nec.

Copyright © 2017 Kibrismagazin.com

To Top