Golden Cage’de 1001 gece masalları

Kıbrıs’ın eğlencesine farklı konsept ve lezzetiyle damgasını vuran Cratos Premium Hotel’in yeni mekanı Golden Cage, geçtiğimiz Çarşamba akşamı muhteşem bir eğlenceye daha ev sahipliği yaptı. Ünlü oryantal Tanyeli, hem dansları hem de sesiyle izleyenlerden tam not aldı.

Sahnelerin ünlü oryantali Tanyeli, “1001 Gece Masalları feat. Tanyeli” partisinde farklı dans şovları ile izleyenlere adeta görsel şölen sundu. Güzelliği ile yıllara meydan okuyan Tanyeli dansetmekle kalmadı, seslendirdiği parçaları ile izleyenlerden büyük alkış aldı. 12 kişiden oluşan Golden Cage dans ekibi ile muhteşem gösterilere imza atan ünlü oryantali izleyenler arasında Serdar Ortaç ta vardı. Keyfi oldukça yerinde olan beste fabrikatörü, dans ekibinin ve Tanyeli’nin dans gösterilerine yerinden eşlik etti. Daha sonra ünlü oryantale sahneden şampanya yollayan Ortaç, Tanyeli’nin ısrarlarını kırmayarak sahneye çıktı ve şarkı seslendirdi. Serdar Ortaç parçalarını seslendirirken Tanyeli ve Golden Cage dans ekibi de kendisine eşlik etti.

“1001 Gece Masalları feat. Tanyeli” konseptli gecede bir misafirin bekarlığa veda partisi de yapıldı. Sahnede kına gecesi yapıldı, daha sonra misafirlere tek tek kına dağıtıldı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir