Gülşen İskele’yi Salladı

44. Geleneksel İskele Festivali Türkiye’nin ünlü pop yıldızlarından Gülşen Konseri ile renklendi. İskele açık hava kültür merkezi’nde gerçekleşen ve büyük bir hayran kitlesinin izlediği konser izleyiciler tarafından tam not aldı. İskele Belediye Başkanı Halil İbrahim Orun’un da takip ettiği konserde, coşku ve eğlence doruk noktalara taşındı.

Muhteşem gecede ünlü yıldız “Yeni Biri, Dilleri Düşeceğiz, Canın Sağolsun, Sözde Ayrılık” gibi parçalarını seslendirdi. Gülşen’in sesiyle bir nostalji fırtınasına da tutulan müzikseverler, havai fişek gösterisi ile büyülendi.

Gecede söz alan İskele Belediye Başkanı Halil İbrahim Orun 1968 yılından bugüne ilkleri yaşatan bir geleneği sürdürdüklerine vurgu yaptı. Geleneksel İskele Festivali’nin kırk üç yıllık geçmişinde, bir çok sanatçıyı ve yıldızı İskele’de konuk ettiklerini ifade eden Başkan Orun, pop yıldızı Gülşen’i de ağırlamaktan onur duyduklarını söyledi. Festival süresince tüm halkın ve konukların kaliteli zaman geçirmesini dileyen Başkan Orun, coşkuyu yaşamak için herkesi İskele’ye davet etti.

Doyumsuz gece İskele Belediye Başkanı Halil İbrahim Orun’un, Gülşen’e otantik hediye ve çiçek takdim etmesi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir