Güven Yüreyi’den müzik ziyafeti

Kuzey Kıbrıs’ta gazino kültürünü yaşatarak konuklarına özlenen eğlenceyi sunan Maxim Royal, üçüncü sezon açılışını ünlü şarkıcı Güven Yüreyi’yle yaptı.

“Sen Maşallah” isimli single çalışmasıyla en çok dinlenenler kategorisinde kısa zamanda bir numaraya yerleşen Güven Yüreyi, Maxim Royal sahnesinden konuklarına unutamayacakları müzik ziyafeti sundu.

Merit Royal Hotel içinde, İstanbul’un özlenen gazino kültürünü konuklarına sunarak önemli müdavim kitlesi oluşturan Maxim Royal’de yeni sezon açılışını Güven Yüreyi yaptı. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde Güven Yüreyi, yaz boyunca dillerden düşmeyen ve albümüne adını verdiği “Sen Maşallah” isimli şarkısıyla alkışlar arasında sahneye çıktı.

Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon boyunca da Kıbrıs gecelerine damgasını vuracağını ispatlayan ve yepyeni repertuarıyla konuklarının karşısına çıkan Güven Yüreyi’yi dinlemeye gelenler arasında Net Holding sahibi Besim Tibuk’un oğlu Murat Tibuk ve magazin basınının duayen isimlerinden Salih Keçeci de vardı. Günümüzün en sevilen şarkılarının yanı sıra klasik arabesk şarkılara da programında yer veren Güven Yüreyi, konuklarından gelen istek parçaları geri çevirmeyerek yaklaşık 3.5 saatlik müzik ziyafeti sundu.

Kıbrıs Gazetesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir