Acun Ilıcalı birinci sırada

Medya Takip Merkezi (MTM), Magazin Gazetecileri Derneği için yaptığı araştırma ile 2016 yılında magazin ve sanat dünyasında öne çıkan ünlüleri belirledi.

Hülya Avşar dönüyor

Acun Ilıcalı “Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin yeni sezondaki jüri üyeliği koltuğuna Hülya Avşar’ın döneceğini açıkladı.

“O ses” Sibel Can

Gündeş’in yerine kimin geleceği merakla bekleniyordu. Acun Ilıcalı, Gündeş’in yerine gelecek ismi açıkladı.

Yerine gelen isim belli oldu!

Duygusal bir mesaj yayınlayarak O ses Türkiye jüri üyeliğinden ayrıldığını duyuran Ebru Gündeş’in yerine kimin geleceği merak konusuydu.

Ebru Öztürk, Survivor’da

Reyting rekorları kıran Survivor yarışmasına bir isim daha katıldı. Ünlüler takımına manken, oyuncu Ebru Öztürk dahil oldu.

Acun Ilıcalı geliyor

Acun Medya sahibi Acun Ilıcalı, perşembe günü Girne Amerikan Üniversitesi’nde düzenlenecek “Yetenek Sizsiniz” yarışması elemelerinde yer alacak.

“İçimiz yanıyor”

Türkiye ve ülkemizdeki sanatçılar, Ankara’daki terör olayını sosyal medyadan yayınladıkları mesajlarla lanetledi Ankara’da yaşanan terör saldırısı, büyük tepkilere neden oldu. Türkiye ve ülkemizdeki sanatçılar, sosyal medya hesaplarından terörü lanetleyen ve …

Gülben Eylül’ü bekliyor

Jüri koltuğuna oturduğu “Rising Star” yarışmasıyla ekrana gelen Gülben Ergen, bu kez hayranlarının karşısına yeni albümüyle çıkmaya hazırlanıyor.

Lima için özel tekne

Dünyanın en iyi modelleri arasında yer alan Adriana Lima, Kıbrıs’a gelir gelmez yat turuna çıkacak. Ünlü manken Kıbrıs’taki koyları gezecek.

Survivor bereketi

Survivor All Star’ın Kıbrıs finali 2 Temmuz akşamı Bafra bölgesinde bulunan bir otelde gerçekleşecek.

Misafirler özel uçakla gelecek

Yaklaşık altı gün ülkemizde kalacak yarışmacılar için Acun Ilıcalı ülkeye birçok ünlü sanatçıyı getirmeyi planlıyor