Linet ile bayram coşkusu

Türkiye’nin en güçlü kadın solistlerinden Linet, Arkın Palm Beach Hotel’de bayram özel konserinde zengin repertuvarıyla konukları kendinden geçirdi.

Ünlülerden, bayram konserleri

Türkiye’nin ünlü sanatçıları Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa’daki oteller ve eğlence merkezlerinde konserler vermeye hazır.

“Şeker” tadında konserler

Bugün başlayacak ve salı gününe kadar sürecek etkinlikler kapsamında Türkiye’nin ünlü sanatçıları konserler verecek..

Şarkılar âşıklara

Bu yıl 14 Şubat’ın salı gününe denk gelmesi nedeniyle oteller, Sevgililer Günü kutlamalarını 11 Şubat akşamı yapacak.

Pist boş kalmadı

Arkın Palm Beach Hotel’de yeni yıl akşamı bir başka yaşandı. Otelin iç kısmında yer alan restoranda düzenlenen etkinliğe de çok sayıda kişi katıldı.

Güzellerin deniz keyfi

Ülkemizde yarın akşam düzenlenecek Miss Kuzey Kıbrıs ve Bay Kuzey Kıbrıs yarışmacıları dün Arkın Palm Beach Hotel’de denizin tadını çıkardılar.

Koray artık Mağusa’da

Kıbrıs gecelerinde yeniden sahne almaya başlayan Koray Çapanoğlu, artık Arkın Palm Beach Hotel’de olacak.

“Aşk” şarkıları yankılanacak

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala ülkemizdeki oteller, bu özel gün için hazırlıklarını tamamladı… Türkiye’den gelecek olan ünlü sanatçılar birçok meknda sahne alacak.

Bayramlık konserler

Ramazan Bayramı dolayısıyla düzenlenen konserli geceler, bu akşam da sürecek.Bu akşam Serdar Ortaç, Hadise, Volkan Konak, Bülent Ersoy gibi sanatçılar otellerde konser verecek.

Bir hafta boyunca dopdolu

Arkın Palm Beach Hotel’ de yaz organizasyonları devam ediyor. Otelde hafta sonu olduğu gibi hafta için de eğlenceler düzenleniyor.

Sezon finalini yaptı

Türkiye’nin sevilen seslerinden Korhan, kış sezonunun finalini geçtiğimiz hafta Arkın Palm Beach Hotel’de gerçekleştirildi.

Enerjisini halka yansıtıyor

Korhan, geçtiğimiz cuma akşamı Arkın Palm Beach Hotel’de eğlenmeye gelen konuklara deyim yerindeyse muhteşem bir gece yaşattı.

Tanya kendinden emin

Son zamanlarda adından söz ettirmeye başlayan Tanya Salimer, çok yakında yeni projelerini hayata geçireceğini söyledi.

Eğlencesi tavan yapıyor

Ülkemizde sahne alan Korhan, cuma akşamları Arkın Palm Beach Hotel’deki programlarına devam ediyor.

Korhan söylüyor halk eğleniyor

Türkiye’nin sevilen seslerinden birisi olan Korhan cuma akşamları Arkın Palm Beach Hotel’de sahne almaya devam ederken söylediği şarkıları ile herkesi eğlendiriyor.

Korhan ile yeniden

Kıbrıs gecelerinde sahne alan Korhan, cuma akşamları sahne aldığı Arkın Palm Beach Hotel’deki programına bir haftadan sonra yeniden ‘merhaba’ diyor.