Kışa son gala

Port Cratos’un büyüleyici mekanı Golden Cage’de muhteşem bir kapanışla kutlandı.

Zarif ve güzel

Güçlü yorumcu Funda Arar, Cratos Premium’da muhteşem bir konsere imza attı..

Yaza veda ediyor

Gece hayatının seçkin mekânlarından Cage Club, 2016 yazına renkli gösterilerle veda etmeye hazırlanıyor.

Müjdeli bayram

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Sibel Can, Kurban Bayramı’nı, “Kendimi en rahat hissettiğim yer” dediği sahnede kutladı.

Sıra dışı parti

Ülkemizde gece hayatının nabzını tutan eğlence mekânlarından Cage Club, geçtiğimiz cuma gecesi “50 Shades of Cage” adı altında sıradışı bir partiye ev sahipliği yaptı.

Cage Club’tan yaza ‘merhaba’

Gece hayatının tercih edilen kulüblerinden olan Cage Club geçtiğimiz Cumartesi gecesi gösterişli bir açılış partisi ile yaz sezonuna merhaba dedi.

Her yerde eğlence var

Türkiye’nin ünlü sanatçıları, yeni yıl akşamı ülkemizde sahne almaya hazırlanırken, aralarında Mega Star Tarkan, Sıla, Serdar Ortaç olmak üzere birçok sanatçı ülkemizde sahne alacak.

Yeni yılda kim nerede?

Türkiye’nin ünlü sanatçıları yeni yıl akşamı ülkemizde sahne almaya hazırlanırken arlarında Mega Star Tarkan, Sıla, Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Funda Arar, Alişan olmak üzere bir çok sanatçı ülkemizde sahne alacak. …

Cage Club final yapıyor

Eğlencenin vazgeçilmezi Cage Club, geçtiğimiz Çarşamba gecesi sezon finaline yaklaşırken ‘’It’s Last Call’’ konsepti ile eğlence severlerin karşısına çıktı.

Jungle Cage konsepti beğenildi

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Çarşamba gecesi yine keyifli anlara ev sahipliği yaptı. Birbirinden güzel dans showları ile renklenen geceye yaklaşık 1000 kişi katıldı. ‘Jungle Cage’ konseptli gecede yapılan showlarla …

Cage Club’ta eller havaya

Eğlence sektöründe bir devrin kapılarını açan Cage Club, geçtiğimiz Cumartesi ‘Raise Your Hand’ konseptli gecesi ile tüm eğlence severleri coşturdu.

Cage Club yine doldu taştı

Cage Club, cumartesi gecesi muhteşem şovlarıyla yine alev alev yandı. 2 bin 300 eğlence severin katıldığı geceye çok yoğun ilgi oldu. Yüzlerce kişi, mekâna giremedi.

Zeliş’i seviyorlar

Port Cratos bünyesindeki La Matta Restoran’da her cuma sahne alan Zeliş’in muhteşem performansı, gönüllerde taht kurdu.

Dört dörtlük eğlence

Golden Cage, geçtiğimiz cumartesi gecesi, Kıbrıs’ın en sevilen sesi Oğuzhan’la dillerden düşmeyecek bir geceye daha imza attı.

Bayram’a özel karşılama

Cratos Premium Hotel & Casino’da geleneksel hale gelen bayram karşılamaları, yine gelen misafirlerden tam not aldı.

Eğlence sabaha kadar sürdü

Cage Club, geçtiğimiz çarşamba yine eğlence severlere harika bir gece yaşattı. Özel şovlarla misafirlerden tam not alan etkinlik sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Gizlice geldi

Ziynet Sali, Cratos Otel’de düzenlen bir firmanın gala gecesinde sahne aldı.

Merih’e yoğun ilgi

Merih Ermakastar’ın muhteşem trompetine eşlik eden Perküsyon Tai, Absurd Club’ta sabahın ilk ışıklarına kadar fırtınalar estirdi.

Moda günleri gerçekleşti

Kanser Hastalarına Yardım Derneği (KHYD) yararına düzenlediği “4. Nostalji Moda Günleri”nin ilki bölümü geçtiğimiz akşam Cratos Otel’de gerçekleşti.