Yaz sezonunu açıyor

Eğlence sektörüne yeni soluk katması beklenen Club Soho, bu akşam kapılarını eğlence severlere açıyor.

Cage Club final yapıyor

Eğlencenin vazgeçilmezi Cage Club, geçtiğimiz Çarşamba gecesi sezon finaline yaklaşırken ‘’It’s Last Call’’ konsepti ile eğlence severlerin karşısına çıktı.

Karnaval coşkusu

Eğlencenin öncüsü Cage Club, bayramın 1. ve 2. günü ‘Carnival’ konseptli organizasyonu ile misafir akınına uğradı.

Eğlence çılgınlığı!

Bu sezona damgasını vuran konsepti ile dikkatleri çeken Cage Club’da hafta sonu düzenlenen özel konsept partilerle konuklar eğlendi.

Cage Club Harikalar Diyarı’nda

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz çarşamba gecesi ‘Worlds of Magic’ konsepti ile herkesi sihirli bir dünyaya götürdü.

Cage Club harikalar diyarında

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Çarşamba gecesi ‘Worlds of Magic’ konsepti ile herkesi sihirli bir dünyaya götürdü.

Ümmet Özcan’lı eğlence

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Cuma gecesi Türk-Hollandalı DJ ve müzik yapımcısı Ümmet Özcan’a ev sahipliği yaptı..

Cambazların şovu büyüledi

Eğlence mimarı Cage Club’ta “Circus Freak” konseptli gecede yapılan şovlarla unutulmaz anlara imza atıldı.

Girne geceleri hep canlı

Girne’nin club eğlencesinin değişmeyen adresi Cage Club’da tempo bir an bile düşmüyor. Dansçılar ve DJ’lerin setleriyle sabahın ilk ışıklarına kadar süren eğlencede dur durak yok.

Eğlence renklendi

Eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Çarşamba rengarenk konsepti ile tüm eğlence severleri neşelendirdi.

Cage Club’ta eller havaya

Eğlence sektöründe bir devrin kapılarını açan Cage Club, geçtiğimiz Cumartesi ‘Raise Your Hand’ konseptli gecesi ile tüm eğlence severleri coşturdu.

Rock yıldızları Cage Club’ta

Port Cratos’un bir numaralı eğlence mimarı Cage Club, geçtiğimiz Cumartesi ‘Rock Star’ konseptli gecesi ile keyifli anlara imza attı…

Eğlence doludizgin

Girne’de bulunan W Club, eğlencenin adresi oldu. Mekanda sahne alan DJ Haşim Volkan, Sega ve Emrah Polat kabin başına geçti.

Kemanını konuşturdu

Sahne şovları ve enerjisiyle dikkatleri üzerine çeken keman virtüözü Canan Anderson, cumartesi akşamı eğlence severlere muhteşem bir gece yaşattı.