Gülben Ergen’den korona virüs şarkısı

Sevilen sanatçı Gülben Ergen; “İnan Güzel Yarınlara” diyerek dinleyicilerine umut vermek istedi. Evde otur sokağa çıkma sözleriyle aynı zamanda korona virüs evde kal mesajı verdi.

Gülben farkı

Albüm ve konser çalışmalarına devam eden Gülben Ergen, sevenleriyle konserde buluştu.

Ünlülerden, bayram konserleri

Türkiye’nin ünlü sanatçıları Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa’daki oteller ve eğlence merkezlerinde konserler vermeye hazır.

Bayramda yıldız yağmuru var

Kurban Bayramı’na sayılı günler kala oteller, Türkiye’nin ünlü sanatçılarıyla anlaşmayı aylar öncesinden yaptı.

Gülben’den konser maratonu

Yeni şarkısı “Esasen Remix”le yine dinleyicilerinden tam puan alan Ergen, pek çok ildeki konserlerleriyle hayranlarınının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Bayram havası yaşattı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Merit Crystal Cove Hotel’de sahne alan Gülben Ergen, kırmızı beyaz tercih ettiği özel kostümü ve coşkusu ile tam bir bayram havası yaşattı.

Rekor Sibel Can’da

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde, Türkiye’den birçok ünlü sanatçı, ülkemizde konser vermeye hazırlanıyor.

“Aşk” şarkıları yankılanacak

Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala ülkemizdeki oteller, bu özel gün için hazırlıklarını tamamladı… Türkiye’den gelecek olan ünlü sanatçılar birçok meknda sahne alacak.

Gülben Ergen’den aşk şarkıları

Türkiye’nin sevilen sanatçılarından birisi olan Gülben Ergen, 13 Şubat akşamı Girne’de bulunan Savoy Hotel’de sahne almaya hazırlanıyor.

Her yerde eğlence var

Türkiye’nin ünlü sanatçıları, yeni yıl akşamı ülkemizde sahne almaya hazırlanırken, aralarında Mega Star Tarkan, Sıla, Serdar Ortaç olmak üzere birçok sanatçı ülkemizde sahne alacak.

Yeni yılda kim nerede?

Türkiye’nin ünlü sanatçıları yeni yıl akşamı ülkemizde sahne almaya hazırlanırken arlarında Mega Star Tarkan, Sıla, Serdar Ortaç, Gülben Ergen, Funda Arar, Alişan olmak üzere bir çok sanatçı ülkemizde sahne alacak. …

“İçimiz yanıyor”

Türkiye ve ülkemizdeki sanatçılar, Ankara’daki terör olayını sosyal medyadan yayınladıkları mesajlarla lanetledi Ankara’da yaşanan terör saldırısı, büyük tepkilere neden oldu. Türkiye ve ülkemizdeki sanatçılar, sosyal medya hesaplarından terörü lanetleyen ve …

Konuklarla ilgilendi

Ünlü sanatçı Gülben Ergen, Bayramda Acapulco Hotel’de sahne aldı. Gece boyunca hayranlarının yanına giderek şarkılar söyledi.

Bayram konserleri iptal

Kurban Bayramı dolayısıyla ülkemizde otellerin düzenlediği konser programları Türkiye’de yaşanan terör olayları neden ile iptal edildi.

Gülben Eylül’ü bekliyor

Jüri koltuğuna oturduğu “Rising Star” yarışmasıyla ekrana gelen Gülben Ergen, bu kez hayranlarının karşısına yeni albümüyle çıkmaya hazırlanıyor.

Ergen’le bayram eğlencesi

Bayramın 2. Günü Kıbrıs Kaya Artemis’te sahne alan Gülben Ergen otel misafirlerine muhteşem bir bayram gecesi yaşattı.

Kıyafeti merak konusu

Gülben Ergen, hafta sonu ülkemizde olacak. Konser için adamıza gelecek olan Ergen, geceye özel tasarlanan bir kıyafetle sahnede olacak.

Yıldız İstanbul’da

Yıldız Rezva, Samanyolu Tv’de yayınlanan bir programda gösterdiği performansıyla dikkat çekti.