Gülben Ergen ekranlara dönüyor! Sevilen dizide rol alacak

Star TV’de ekrana gelen Menajerimi Ara’nın gelecek hafta yayınlanacak olan 23. bölümünün yıldız konuğu Gülben Ergen oluyor. Gülben Ergen, yeni şarkısı ‘Seni Kırmışlar’ın tanıtım sürecinde yaşadığı yoğunluk için Ego Ajans’ın kapısını çalacak. Menajerimi Ara’nın Gülben Ergen’li 23. bölümünden ön izleme sahnesi de yayınlandı.

Gülben Ergen ‘Dadı’, ‘Hürrem Sultan’ gibi dizilerin ardından ‘Menajerimi Ara’ ile yeniden ekrana dönecek. Menajerlerin hayatları üzerinden sektörün kapılarının aralandığı Menajerimi Ara’nın 23. bölümünde Gülben Ergen de rol alacak.

Gülben Ergen, çok yoğun bir dönemden geçerken bu süreci atlatmak için Ego Ajans menajerlerinden destek istiyor. Gülben Ergen ve menajerlerin gelecek haftaki mücadeleleri seyirciye eğlenceli anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Gülben Ergen Menajerimi Ara setinde çekilen bir fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. Ergen paylaşımına “Set, senaryo, ben değil biz olmak, ekip ruhu, şahane bir sıcaklık, prova, kamera, üç iki bir oyuuuuuunnnn. Teşekkürler” notunu yazdı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.