Gala Caldirola üstsüz güneşlendi

Fenerbahçeli Mauricio Isla’nın eşi Gala Caldirola, İstanbul’da havanın güneşli oluşunu fırsat bildi ve camın önüne geçip yarı çıplak şekilde güneşlendi.

Berkay ile Linet düeti büyüledi

Cahide Müzikhol’de muhteşem bir performansa imza atan Berkay’ı izlemeye gelenler arasında yer alan Linet de Berkay’ın davetiyle sahneye çıktı.

Adriana Lima Türkiye’ye geldi

Metin Hara ile aşk yaşayan ünlü model Adriana Lima, İstanbul’a gelir gelmez soluğu Etiler’de bulunan bir kuaförde aldı.

Kapalı gişe konser verdi

Fizzy’nin düzenlediği kış konserleri kapsamında Kıbrıslı ünlü sanatçımız Buray, önceki akşam İstanbul, Moi Sahne’de konser verdi.

Fashion Week ertelendi

12-17 Ocak tarihleri arasında yapılması planlanan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul (MBFWI) ileri bir tarihe ertelendi.

Defileden defileye koşacak

Cansu Melis Karakuş, İstanbul’da düzenlenecek Mercedes Benz Fashion Week İstanbul’da podyuma çıkmaya hazırlanıyor.

Buray bu kez İskele’de

Kıbrıslı sanatçı Buray Hoşsöz, Güzelyurt konserinden hemen sonra 2 Temmuz akşamı İskele Festivali’nde sahne alacak.

Dostları ile bir araya geldi

Korhan Saygıner, geçtiğimiz gün İstanbul İstinye Park’ta Kıbrıslı dostları Betül Hastan ve Burcu Başay Karakaya ile bir araya gelerek, sohbet etti.

Onur Air, Kıbrıs’ta reklam filmi çekti

Onur Air, Ercan Havalimanı İşletmeleri ve Akgünler Turizmin katkılarıyla İstanbul – Ercan hattı için hizmete sunduğu Business Class ayrıcalıklarını yeni reklam filmi ile taçlandırdı.

Konserlerini iptal etmiyor

Eşi Reza Zarrab’ın ABD’de tutuklanmasıyla zor günler geçiren ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, konserlerini iptal edeceği yönündeki iddiaları yalanladı.

Maxim’de Tan rüzgarı esecek

Geçtiğimiz haftalarda Berkay’ı ağırlayan Maxim Royal, 2 Nisan Cumartesi akşamı bu kez bir başka pop müzik sanatçısı Tan’ı misafir edecek.

Babutsa Grubu, geri döndü

Babutsa Grubu’nun önemli isimleri Ali ve Soner, “Yar Bana Gelmiyor” isimli şarkıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İstanbul’a gidecek

Bu yaz düzenlenecek birçok etkinlikte yer almaya hazırlanan Ayşegül Zayim’in önümüzdeki günlerde bir program için İstanbul’a gideceği öğrenildi.