“Hatıram Olsun”

Coşkun Sabah, cumartesi akşamı Turunçlu bölgesinde bulunan Doğuş Mesarya Restoran’da verdiği konserle Kıbrıslı hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Onunla eğlenmemek imkânsız

İskele gecelerinin en popüler mekanlarından Ergün Restoran Big Alls’da Kıbrıs’ta fenomen haline gelen Kader Ateş sahne aldı.

Her yerde eğlence var

Türkiye’nin ünlü sanatçıları, yeni yıl akşamı ülkemizde sahne almaya hazırlanırken, aralarında Mega Star Tarkan, Sıla, Serdar Ortaç olmak üzere birçok sanatçı ülkemizde sahne alacak.

O Ses Türkiye’ye katılacak

Kıbrıs gecelerinin sevilen isimlerinden Selen Selenada, dün “O Ses Türkiye” isimli programa katılmak için İstanbul’a gitti.

İrem’den sirtaki şov

İstanbul’da sahne aldığı mekânlarda adından söz ettiren Yunan müziğinin güçlü seslerinden İrem Özen, geçtiğimiz hafta sonu Doğuş Mesarya Restoran’da sahne aldı.

Banu’lu geceler

İstanbul gecelerinde sahne alan Banu Korkmaz, cumartesi akşamı Turunçlu’da bulunan Doğuş Mesarya Restoran’da sahne aldı.

Yeni albüme hazırlanıyor

Kıbrıslı sanatçı Öztürk Öz, çok yakında yeni albümüyle hayranlarının karşısında olacak. Albüm 10 şarkıdan oluşuyor.

Eğlence devam ediyor

Doğuş Mesarya Restoran’da cuma ve cumartesi geceleri sahne alan Seda Ay, Selen Selenada ve Demet Gencelli, konukların beğenisini kazandı.

Seninle bir dakika

Tüm dünyada olduğu gibi 14 Şubat Sevgililer Günü, ülkemizde de kutlanıyor. Doğuş Mesarya Restoran’ta düzenlenen sevgililere özel gece, geç saatlere kadar sürdü.